מכה לארסנל: פביאנסקי גמר את העונה

לוקאש פביאנסקי, השוער הפולני של ארסנל, ייאלץ לעבור ניתוח בכתפו וייעדר עד סוף העונה. וויצ'יך שצ'סני, השוער הפולני השני של הקבוצה יועדף בין הקורות על פני אלמוניה. אלכס סונג הפצוע יחמיץ את ניוקאסל

יום חמישי 03 פברואר 2011
מערכת TELESPORT

ארסנל, שמתמודדת העונה על אליפות אנגליה ותפגוש באמצע החודש את ברצלונה במסגרת שמינית גמר ליגת האלופות, תצטרך להסתדר עד סוף העונה ללא לוקאש פביאנסקי, השוער הפולני שלה.

זאת אחרי שהיום התברר שפביאנסקי, שסובל מפציעה טורדנית בכתפו, יצטרך לעבור ניתוח שישבית אותו עד סוף העונה. זוהי מכה קשה לארסן ונגר, שלא התחזק בחלון ההעברות בשוער נוסף, למרות הפציעה של פאביאנסקי, השוער הראשון שלו.

בהעדרו של פביאנסקי, מי שצפוי להיות השוער הראשון של ארסנל עד סוף העונה הוא וויצ'יך שצ'סני , שיקבל עדיפות בין הקורות על פני מנואל אלמוניה, השוער הספרדי המאכזב. שצ'סני יפתח בין הקורות במשחק הליגה הקרוב של ארסנל מול ניוקאסל.

אלכס סונג, הקשר הקמרוני שנפצע במשחק הליגה האחרון של הקבוצה מול אברטון, לא יהיה כשיר למשחק מול ניוקאסל. לעומתו, תיאו וולקוט, שנפצע גם הוא בקרסולו מול אברטון, צפוי להיות כשיר לשבת.

כזכור, ארסנל איבדה בשבוע שעבר גם את סמיר נאסרי, הקשר הצרפתי הנפלא שנפצע וייעדר שלושה שבועות. נאסרי, צפוי להחמיץ את צמד המפגשים של ארסנל מול ברצלונה בליגת האלופות.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק