לברון בא לסגור חשבון

נשיא אורלנדו, אוטיס סמית', תקף את מעברו של לברון למיאמי בקיץ, והלילה תהיה ללברון הזדמנות לסגור את החשבון כשיגיע עם קבוצתו לאורלנדו. יהיה זה המפגש השלישי בין שתי הקבוצות, כאשר כל אחת מהן שמרה על הביתיות במפגשים הקודמים

יום חמישי 03 פברואר 2011
מערכת TELESPORT

חם מאוד יהיה הלילה בפלורידה, כשלברון ג'יימס ומיאמי היט יגיעו לאורלנדו למפגש טעון. רק בקיץ האחרון, אחרי מעברו המתוקשר של לברון למיאמי, נשיא אורלנדו תקף את המהלך כשאמר: "זה לא ספורטיבי ופוגם בערך התחרותיות". לברון זכר את הדברים, ואחרי שניצח ביום שני את קליבלנד הוא אמר בפשטות: "הדברים של הנשיא לא היו במקומם, כמובן שאנחנו רוצים לענות לו על המגרש".

יהיה זה המפגש השלישי בין השתיים, כאשר כל אחת מהקבוצות שמרה על הביתיות במפגשים הקודמים. מיאמי הפסידה ב-9 מתוך 11 משחקיה הקודמים באורלנדו, זאת כאשר היא טרם התחמשה בכריס בוש ולברון ג'יימס.

ג'יימס, מצא את עצמו במתקפה גדולה ביום שני על כך שבמקום לחפש את הסל בעצמו הוא מעדיף לשלוח אסיסטים לחבריו בקבוצה, שלפעמים נמצאים במצבי קליעה פחות נוחים משלו. 

"הכי קל לעמוד בצד ולהגיד לי איך צריך לשחק", הגיב לכך ה"מלך" בביטול. "אני כבר רגיל לכך שמנתחים כל מהלך שלי, מריצים הילוכים חוזרים, ושואלים מה מתרוצץ אצלי בראש בכל שניה במשחק, אבל כבר למדתי להתרגל לזה וזה לא מפריע לשחק. אני מתעלם מכל הבאזז סביבי, ורק רוצה לרשום עוד ניצחון. אם ננצח את אורלנדו הלילה המבקרים יירגעו, ואם נפסיד ימשיכו לצלוב אותנו ואותי באופן אישי. כבר הפנמתי את כללי המשחק".

במיאמי יכולים להיות מעודדים מאוד מהעובדה ששלושת הסופרסטארים - לברון ג'יימס, דווין וויד וכריס בוש כשירים ויפתחו בחמישיה הלילה מול הקבוצה המאוד חזקה של אורלנדו. עם שלושת הגדולים בחמישיה שלה, מיאמי  הרשימה עם ניצחון חוץ על אוקלהומה החזקה ובמשחק האחרון נתנה 27 הפרש בראש לקליבלנד, האקסית העלובה של לברון.

אורלנדו, השתפרה מאוד מאז הטרייד שהחזיר אליה את טורקוגלו בנוסף לשחקנים מצויינים כמו ג'ייסון ריצ'ארדסון מפיניקס וגילברט ארינאס מוושינגטון. מי שיחסר הלילה בשורות אורלנדו הוא ברנדון באס, הפורוורד המצויין. 

המשחק הזה צפוי להיות צמוד לכל אורכו, אבל מיאמי עם לברון, בוש ודווין וויד בכל זאת איכותית יותר ותשיג ניצחון חוץ יוקרתי מאין כמוהו. 

משחק 84: אורלנדו - מיאמי (1+): ההימור: 2

 צילום: GETTYIMAGES.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק