הפסד גם בזוגות, 2:1 לפולין

פדרציה: דווקא בפתיחה חיובית של נבחרת ישראל מול פולין, נכנעו במשחק המכריע פאר וגלושקו במשחק הזוגות מול לאנס וראדוונסקה (6:3, 6:3) והעפילו לשלב הבא. כעת חייבות הישראליות לגבור על בולגריה

יום חמישי 03 פברואר 2011
מערכת TELESPORT
טורניר הבית האירופי בגביע הפדרציה נמשך היום (חמישי) באילת. הנבחרת הישראלית, שניצחה אתמול את לוקסמבורג 0:3, מתמודדת כעת מול נבחרת פולין. 

יוליה גלושקו פתחה את ההתמודדות עם ניצחון על מגדה לינט (171 בעולם) 5:7, 3:6 והעלתה את הנבחרת הישראלית ליתרון 0:1. 

לאחריה עלתה שחר פאר למשחק מול אגניישקה רדוואנסקה המדורגת 10 בעולם, וידה של הפולניה היתה על העליונה עם ניצחון 3:6, 3:6 קליל.

במשחק הזוגות בין פאר וגלושקו, נכנעו הנבחרת הישראלית 6:3, 6:3 מול לאנס ו-ראדוונסקה וכעת זקוקה הנבחרת הישראלית לניצחון על נבחרת בולגריה והפסד פולני לנבחרת לוקסמבורג על מנת להעפיל לשלב הבא, שלב חצי הגמר.

יוליה גלושקו -  מגדה לינט 5:7, 3:6

המחבט מס' 2 של ישראל פתחה בסערה ורצה ליתרון 0:3 מהיר. לינט לא אמרה נואש, ותוך שהיא משיגה שבירה משלה איזנה ל-3:3. במשחקון ה-12, הצליחה גלושקו לשבור שוב בדרך לניצחון 5:7 במערכה הראשונה.

המערכה השנייה נפתחה בצורה מאוזנת (1:1, 2:2), עד שגלושקו שברה את הפולניה במשחקון השישי, עלתה ל-2:4 ובהמשך ניצחה 3:6.

גלושקו אמרה בסיום: "עבדתי קשה בחודשים האחרונים גם על הביטחון. יש לי עוד הרבה לשפר, זה לא השיא שלי ואמשיך לעשות את העבודה".

שחר פאר - אגניישקה רדוואנסקה 6:3, 6:3

הפולניה פתחה את המערכה הראשונה בלחץ חזק על הישראלית, השיגה שבירה מהירה ועלתה ליתרון 0:2. פאר התעשתה, ואיזנה את התוצאה ל-2:2, אך לא השכילה לשמור על המומנטום, נשברה שוב ונקלעה לפיגור 4:2 בדרך להפסד 6:3 בסיום המערכה הראשונה.

פאר שברה את יריבתה בפתיחת המערכה השניה, אך נשברה מיד לאחר מכן פעמיים ברציפות ונקלעה לפיגור 3:1. גם בהמשך לא הצליחה הטניסאית הישראלית לשמור על הגשתה ורדוואנקה הוליכה 2:4. פאר עוד הספיקה לצמק ל- 4:3, אך המדורגת 10 בעולם לא התרשמה במיוחד והשיגה בסיום המערכה ניצחון 3:6.

פאר/גלושקו - יאנס/ראדוונסקה 6:3, 6:3

ערב עגום לנבחרת הפדרציה של ישראל, שהפעם דווקא במשחק הזוגות המבטיח, נכנעו פאר וגלושוקו בשתי מערכות מול יאנס וראדוונסקה. 


תגובות

b

טלספורט בפייסבוק