2 המלצות WINNER לשישי

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם על שני משחקי כדורגל מאירופה. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום שישי 04 פברואר 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 14 - רג'ינה - פאדובה - 1 (יחס 1.75)

רג'ינה ופאדובה מדורגות צמודות במקומות 7/8 בליגה השנייה באיטליה, כשלשתיהן יש 34 נק'. רג'ינה מגיעה למשחק היום אחרי שהפסידה במחזור האחרון 3-2 בפיאצ'נזה, זאת אחרי שלושה משחקים רצופים בהם היא סיימה בתיקו. פאדובה סיימה בארבע תוצאות תיקו במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה והיא אחרי שישה משחקים ללא הפסד. רג'ינה, אגב, אחרי חמישה משחקים ללא ניצחון. 

בסיבוב הקודם הביסה פאדובה את רג'ינה בקלות בתוצאה 4-0. מאזן הבית של רג'ינה העונה עומד על שישה ניצחונות, חמש תוצאות תיקו והפסד אחד לעומת פאדובה שמשיגה במשחקי החוץ שלה העונה שש תוצאות תיקו וחמישה הפסדים ללא אף ניצחון. שתי הקבוצות לא ממש מרשימות בתקופה האחרונה שלהן, אבל לדעתי רג'ינה, שבבית משחקת לא רע בכלל, תנצל את הביתיות שלה מול פאדובה שבמשחקי החוץ שלה. רג'ינה סיימה בתיקו בשני משחקי הבית האחרונים שלה, פאדובה בתיקו בשני משחקי החוץ האחרונים שלה. יהיה משחק צמוד אבל לדעתי הוא יגמר ב-1:0 קטן לרג'ינה.

משחק מס. 15 - רדינג - ק.פ.ר - X (יחס 2.90)

רדינג מדורגת במקום השמיני בצ'מפיונסשיפ כשהיא בכושר לא רע בכלל אחרי שישה משחקים ללא הפסד, במהלכם היא ניצחה בארבה משחקים ומסיימת פעמיים בתיקו. רדינג תארח היום את מוליכת הטבלה, ק.פ.ר, שמגיעה למשחק היום אחרי שני ניצחונות בית רצופים ושתי תוצאות תיקו רצופים בחוץ.

 ק.פ.ר לא ממש מוצלחת מחוץ למגרשה העונה. במהלך עשרת משחקי החוץ האחרונים שלה, היא ניצחה רק פעם אחת בלבד והפסידה בשלושה. רדינג ניצחה בשלושה מתוך ארבעת משחקי הבית האחרונים שלה והיא לא הפסידה במגרשה בתשעת המשחקים האחרונים שלה. 

בסיבוב הקודם זה נגמר 3-1 לק.פ.ר במגרשה. רדינג תחסר היום ככל הנראה את מלך השערים שלה, שיין לונג שנפצע במשחק האחרון אחרי 18 דק' בלבד. ק.פ.ר  תחסר את טומי סמית, אדייר הולגוסון ואת פטר רמאג'. יהיה משחק צמוד מאוד, רדינג בהחלט מסוגלת להפתיע במגרשה את ק.פ.ר לדעתי המשחק יהיה צמוד ואני מסמן כאן X.

 צילום: GETTYIMAGES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק