ניר לוין: זה חומר למחשבה

מאמן הפועל ת"א יודע שהיכולת הזאת לא תספיק מול בני סכנין ברבע גמר הגביס והעונה של הפועל עשויה להסתיים כבר ביום שלישי. דוד: כשאנחנו משחקים משוחרר, אנחנו דורסניים

שבת 28 אפריל 2007
מערכת TELESPORT
למרות ההבדלים במיקום בין מכבי הרצליה להפועל ת"א, הוכיחו חניכיו של פרדי דוד שלטבה אין כל כך משמעות כשהביסו 1:4 את חניכיו של ניר לוין בדרך להבטחת המקום בליגת העל בעונה הבאה.

מאמן המפסידה, ניר לוין: "התפרקנו בסוף. כל מיני ניסים קורים לנו - שער מוקדם, פציעות. צירוף של דברים שקורים לנו מכל הכיוונים. ספגנו את ה-1:2 שלא היה מציאותי והנפנו דגל לבן, מה שלא צריך לקרות. לא כל השחקנים ששיחקו בריאים. הדברים האלה משפיעים. לא צריך להיראות ככה, אסור שנפסיד ככה. זה חומר למחשבה עבורינו לקראת יום שלישי מול סכנין. נשתדל להרים את הראש ולהיראות טוב יותר ביום שלישי".

מאמן הרצליה, פרדי דוד: "אני שמח שהגול השני שחרר אותנו ממונטום שלילי. כשאנחנו משחקߙם משוחרר אנחנו דורסניים. מכבי הרצליה עשתה שדרוג במשחק הכדורגל. זכינו בתואר לראשונה בתולדות המועדון ואנחנו משחקים טוב. הקרדיט מגיע לקבוצה, אני הולך בדרך שלי ופחות חושב על הפן האישי".

המצטיין במשחק, מהרן ראדי: "זה רק עבודה קשה ואמונה. כולם רואים את התוצאות. אני מקווה להמשיך ולהשתדרג. שנה שעברה שיחקתי באותו תפקיד, פרדי סומך עלי בכמה תפקידים. יש הרבה שחקנים טובים פה. אנחנו עובדים על הבעיטות החופשיות ותודה לאל שזה משתלם עם הגולים".

תגובות

טלספורט בפייסבוק