בארהב מוכנים לשיא חדש

קליבלנד כבר עם 22 הפסדים ברציפות ב-.נ.ב.א . הלילה היא תתארח אצל ממפיס ותנסה לנצח כדי להימנע מהשוואת שיא הפסדים אי פעם בליגת הכדורסל הטובה בעולם. אבל לממפיס שמחזיקה בשיא השלילי יש תוכניות אחרות

יום שישי 04 פברואר 2011
מערכת TELESPORT

 בסוף נובמבר האחרון ממפיס הגיעה לביקור אצל קליבלנד, שניצחה אותה ושיפרה את מאזנה ל-9-7. מאז אותו ביקור, קליבלנד הפסידה ב-32 מתוך 33 משחקיה. נכון שיש לה מכת פציעות רצינית, אבל גם זה לא מסביר את ההידרדרות המתמשכת של הקבוצה שרק לפני שנה היתה מהחזקות בליגה, בימי מלכותו של לברון ג'יימס.

 ב-27 בנובמבר הפסידה הגריזליז לקליבלנד 86-92. מו וויליאמס הצטיין עם 25 נק' ו-12 אס'. ביום רביעי האחרון קליבלנד הפסידה לאינדיאנה 112-117, אחרי שברבע הרביעי היא שמטה יתרון של 6 נקודות. היה זה הפסדה ה-22 ברציפות. אם קליבלד תפסיד גם הלילה היא תשבור את שיאה של הגריזליז משנת 95 - 23 הפסדים ברציפות.

 אנתוני פרקר, מיודענו, הוא אחד השחקנים היחידים ברוטציה של קליבלנד שנשארו מהשנה שעברה. פרקר אמר: "אנחנו חייבים לנצח בכל מחיר. צריך להשאיר על הפרקט חתיכות מהגוף שלנו. ננצח בכל מחיר. אני לא מאמין שהגענו למצב הזה, וזה בטח לא משקף את היכולת שלנו. אני בהחלט אופטימי ומאמין שהניצחון יגיע כבר הלילה".

 הגריזלי'ז ישאפו לרשום הלילה ניצחון חמישי ברציפות, אחרי שניצחו בשבעה מתוך שמונת המשחקים האחרונים. ביום רביעי הביסה הקבוצה את מינסוטה 82-104 בתצוגת תכלית, יומיים אחרי שניצחה באופן משכנע את אורלנדו. 

צח רנדולפ, שקלע רק 13 בהפסד לקליבלנד בנובמבר, השתפר מאז מאוד, ובחודש האחרון יש לו ממוצע של 23.4 נק', ו-12.3 ריב' - דבר שמציב אותו במקום השלישי בליגה במדד האיכות. האם הוא יוביל את קלבלנד לשיא השלישי? יכול מאוד להיות.

 צילום: GETTYIMAGES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק