רפאלוב מחוץ לסגל מול סכנין

ליאור רפאלוב שהיה אמור לחזור לסגל הקבוצה לאחר שלא שיחק במשך יותר מחודש, ימשיך לשבת ביציע שבוע נוסף. טוואטחה יישחק באגף השמאלי.

יום שישי 04 פברואר 2011
מערכת TELESPORT
 מכבי חיפה קיימה  היום (שישי) את אימונה המסכם של הקבוצה, לקראת המשחק בשבת מול בני סכנין. ליאור רפאלוב היה אמור לשוב לסגל הקבוצה, אך לבסוף הוחלט שהשחקן יישאר שבוע נוסף ביציע על מנת להחלים באופן סופי.

אלישע לוי עדיין לא גיבש את ההרכב הפותח כאשר ההתלבטות המרכזית של המאמן היא בין חמד ,ורד ובוקולי כאשר רק שניים מהשחקנים יפתחו בהרכב.

פטר מסיללה הפצוע, יחזור בעוד כשבועיים לישראל על מנת לערוך בדיקות והוא צפוי בעוד חודשיים לחזור לפיעלות מלאה , עד אז, טוואטחה יקבל את ההזדמנות בהרכב כמגן השמאלי של הקבוצה

מסיללה היה אמור להיות מושבת למשך כל העונה אך בקבוצה החליטו לנסות להכשירו על מנת שיוכלו לנסות למכור אותו בקיץ, כאשר מועדונים מהפריימר ליג מביעות רצון רב בשחקן.

בקבוצה מבהירים שהשחקן לא יוקפא גם אם יחזור לתקופה קצרה, ומקווים שהוא יישחק לפחות שבעה משחקים על מנת שזה עלול להיות מספיק בשביל קבוצות גדולות לרצות לקנות אותו, אך ישנם גורמים בקבוצה שתומכים בהקפאת השחקן מכיוון שלא ברור הכושר של מאסיללה, שתג מחירו עומד על שלושה מיליון יורו.

גם ג'ון קולומה, ככל הנראה, ימשיך לשחק בחיפה עקב רצונו של אלישע לוי בשחקן, ומכיוון שעדיין אין הצעה רצינית על השחקן, רק הצעה בסך חצי מיליון יורו לפחות עשויה לשנות את המצב ולשחררו.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק