קובי רוצה להרוס את המאזן

המלצת WINNER NBA: שחקני ניו אורלינס כבר ניצחו שישה משחקי בית רצופים, אבל הפעם הם יארחו, בלי שניים משחקניהם המובילים, את לוס אנג'לס לייקרס, שכבר ניצחו אותם פעמיים העונה

שבת 05 פברואר 2011
שלמה חסיד
ניו אורלינס הורנטס ניצחה בששת משחקי הבית האחרונים שלה ברציפות, וכן ב-11 מתוך 13 המשחקים האחרונים, אבל הלילה היא תארח את לוס אנג'לס לייקרס, אלופת השנתיים האחרונות, כך שהמאזן עלול להתקלקל.

הלייקרס כבר ניצחו את ההורנטס פעמיים העונה, וביום שלישי האחרון הפסידו קובי בראיינט וחבריו למוליכת הליגה סן אנטוניו 89-88. במשחק זה שברה הלייקרס שיא שלילי העונה: רק 2 קליעות מדוייקות מתוך 14 מחוץ לקשת שלוש הנקודות.

קובי בראיינט, כוכב הקבוצה, חושב אחרת בעניין הפסדים כאלה :"זה דבר שבונה אותך מנטאלית. אתה לא יכול לנצח ברציפות מפתיחת העונה. להפסיד עכשיו זה דווקא דבר שיכול לעזור לך בשלבים היותר מאוחרים". הבנתם?

הלייקרס ניצחו ב-9 מתוך 12 המשחקים האחרונים שלהם בחוץ, כולל ניצחון על ניו אורלינס ב-29 בדצמבר 89-103. ניו אורלינס תצטרך להסתדר הלילה בלי שניים משחקני החמישייה שלה: אמקה אוקפור וטרבור אריזה, ששיחק בעבר בלייקרס.

המאמן מונטי וויליאמס אמר: "היעדרותם של שני שחקנים כאלה היא בהחלט מכה עבורנו, אבל אנחנו לא מרימים ידיים. המאזן שלנו בבית מדבר בעד עצמו ואני בטוח שללייקרס יהיה קשה נגדנו כמו שלנו יהיה קשה נגדם".

משחק מספר 86: ניו אורלינס הורנטס (4+) - לוס אנג'לס לייקרס. ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק