3 המלצות WINNER ליום ראשון

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם על שלושה ממשחקי הכדורגל שיערכו היום. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום ראשון 06 פברואר 2011
מערכת TELESPORT

משחק מס. 3 - ויטסה - פיינורד - 1 (יחס 2.10)

שתי הקבוצות מדורגות בחלק התחתון של הטבלה כאשר ויטסה במקום ה-14 והיא אחרי ניצחון ליגה 2:5 מול רודה זאת אחרי הפסד 1:0 לווילם. פיינורד מהצד השני במקום ה-15 בטבלה עם שלושה הפסדי ליגה רצופים לטוונטה, לדהגראפשחפ ולאייאקס. בסיבוב הקודם ניצחה פיינורד בקלות במגרשה בתוצאה 0:4 והפסדה האחרון לויטסה היה לפני שש שנים, מאז ניצחה פיינורד בשבעה משחקים מתוך 11 את ויטסה.

 מאזן הבית של ויטסה העונה עומד על 3-3-4 לעומת פיינורד שבחוץ מפסידה בשמונה מתוך 11 המשחקים שלה ללא אף ניצחון. היא כל כך חלשה העונה שגם היום לדעתי היא לא תנצח ולא רק שלא תנצח, ויטסה תנצל את הביתיות שלה בכדי לנצח את פיינורד.

משחק מס. 31 - פרייבורג - פרנקפורט - 1 (יחס 1.75)

פרייבורג מדורגת במקום השישי בטבלה כשהיא אחרי חמישה משחקים ללא הפסד עם שני ניצחונות ושלוש תוצאות תיקו. פרנקפורט שתשחק מולה היום נראית רע מאוד ומאז הפגרה היא מפסידה בשלושה משחקים רצופים 3:0 מול האנובר ופעמיים 1:0 מול המבורג ומול מנשנגלאדבך בבית במחזור האחרון. שוטסר יעדר מהרכבה של פרייבורג כשכריס יעדר מהרכבה של פרנקפורט. המארחת נראית טוב יותר ולמרות שהיא לא מרבה לנצח ולא בקלות, לדעתי מול פרנקפורט היא יכולה לעשות את זה. אני מסמן כאן 1.

משחק מס. 44 - מכבי ת'א - הפועל ת'א - 2 (יחס 2.30)

ההכנה של שתי הקבוצות למשחק הדרבי היום היתה שונה לגמרי. מכבי ת'א הובסה במשחק הגביע 3-1 מול הפועל פתח תקווה בעוד שהפועל תל-אביב התעללה במכבי קרית אתא עם שביעיה בחוץ. בליגה מכבי ת'א עם ארבעה ניצחונות רצופים, הפועל ת"א אחרי ארבעה ניצחונות במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה. מכבי ת'א תעלה לשחק בהרכב חזק מאוד שלא כולל את יובל אבידור ואת דור מלול. בהתקפה נמצא את קולאוטי או את עטר לצידו של רנגלוב ומדוניאנין. בוזגלו, אלברמן, סידיבה, זיו. 

הפועל ת'א תעלה אף היא בהרכב חזק מאוד שיכלול את תמוז ואת שהר בחוד כשמאחור ישחקו זהבי וסלים טועמה. מכבי לא ניצחה את הפועל בתשעת הדרבים האחרונים שהיו ביניהם, הפועל ניצחה בשישה מהצד השני. הפועל קבוצה יותר חזקה ממכבי, יותר יציבה ממנה ואם מכבי הפסידה להפועל פ"ת במשחק חשוב מאוד, לדעתי זה יכול להקרין גם על המשחק היום. הפועל לדעתנו שוב ינצחו את הדרבי.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק