הפועל פשוט טובה יותר

שחקן העבר המהולל של הפועל תל אביב משה סיני בטור מיוחד: "איווניר לא יביא את הבשורה למכבי. הוא מאמן טוב, אבל מי שמשחק זה השחקנים"

יום ראשון 06 פברואר 2011
משה סיני
 בוקר טוב תל אביב, הערב יש דרבי תל אביבי. מהיכרותי הקרובה עם הנעשה בעיר, אני יודע ששום דבר לא מעניין את אנשי הפועל תל אביב ומכבי תל אביב באותו יום חוץ מהדרבי. אף אחד לא רוצה להפסיד חס וחלילה, כולם רוצים רק ניצחון.

אבל צריך לומר את האמת. כמו בשנים האחרונות, אני חושב שהפועל פשוט טובה יותר והיא תנצח. הפועל היא היום פשוט הקבוצה הטובה ביותר בארץ וההישגים שלה מדברים בעד עצמם. הכל כבר נכתב על הקבוצה המצויינת של אלי גוטמן וכל הסופרלטיבים היו במקומם.

לגבי מכבי, אני לא חושב שיש בסיס לאופטימיות של האנשים שם שמוטי איווניר יעשה את השינוי בקבוצה. אבל זה מוקדם מדי לראות ולבקש תוצאות. עם כל הכבוד למוטי, שאני מכבד אותו מאוד כאיש כדורגל וקודם כל כאדם, אין לו נכון להיום את הכלים להתמודד עם הפועל ולתת לה תשובה בדרבי.

בכלל, אני חושב שיש פה חשיבות מוגזמת מדי לכוחו של המאמן. נכון שזה חשוב, אבל בראש ובראשונה משחקים השחקנים, ולהפועל יש היום יתרון בולט על מכבי בעניין הזה ולכן גם היום היא תזכה בנקודות.

וכל תוצאה אחרת תפתיע אותי.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק