הקבוצה לא הוכנה כראוי

במכבי ת"א עושים חשבון נפש בעקבות ההפסד לטאו. בכיר בקבוצה יוצא בהתקפה: "הקבוצה לא הוכנה כראוי לעונה ומי שלא טורח בערב שבת לא יאכל בשבת. גם האליפות בארץ בסכנה". מאמן טאו שוחרר מבית החולים

יום שישי 16 פברואר 2007
שלמה חסיד

ביום שאחרי ההפסד המביש לטאו ויטוריה שסיבך מאד את תמונת הסיכויים של מכבי להגיע לפיינל-פור, פנו בצמרת הקבוצה לעשות חשבון נפש על המצב. ההפסד אתמול מתווסף להפסד לבני השרון לפני 11 ימים בחצי גמר הגביע והקבוצה נמצאת במשבר שלא ידעה כבר כמה שנים. 

גורם בכיר במכבי אמר היום ל-TELESPORT: "יש פתגם בתנ"ך שאומר שמי שלא טרח בערב שבת לא יאכל בשבת. הקבוצה לא הוכנה טוב העונה וזאת התוצאה.

"מה לעשות אבל הקבוצה לא מספיק טובה, עכשיו כבר אי אפשר להחליף שחקנים וזה מה יש. כמו שהדברים נראים עכשיו לא רק אליפות היורוליג בסכנה, אלא גם האליפות בארץ, הפועל ירושלים נראית מצויין".

מכבי תצטרך לנצח בשבוע הבא לנצח ברומא על מנת לצמצם את הנזק מאתמול. אבל, כמו שהיא נראית מתחילת העונה הסיכויים לכך לא גבוהים.   עוד לפני כן מצפה לקבוצה משחק ליגה מול אליצור אשקלון ביום ראשון.

במכבי ממשיכים ולטעון כי המאמן נבאן ספאחיה לא יפוטר ואילו המאמן מצידו חוזר וטוען כי אין לו כל כוונה להתפטר,  אולם לראשי הקבוצה ברור כי הפסד ברומא עלול לגרום לזעזוע.

מאמן טאו ויטוריה, ולימיר פראסוביץ', שוחרר מבית החולים ונצטווה לא לעבוד במשך שבועיים. דובר הקבוצה הספרדית אמר היום ל-TELESPORT: "אתמול פראסוביץ' ראה את המשחק בבית החולים ושמח על הניצחון. עכשיו הוא שבועיים ינוח בבית".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק