2 המלצות WINNER ליום שני

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם על שניים ממשחקי הכדורגל שיערכו היום. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום שני 07 פברואר 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 79 - טור - אביאן - 2 (יחס 2.70)

טור מדורגת במקום השמיני בליגה הצרפתית השנייה כשהיא מגיעה למשחק היום בכושר גרוע אחרי שישה הפסדים במהלך שבעת המשחקים האחרונים שלה. הקבוצה הפסידה בליגה במהלך שלושת משחקי הבית האחרונים שלה 3-2 לאיסטרס, 2-0 מול נים ו-1:0 מול לה מאן. אביאן מהצד השני מדורגת במקום השני בטבלה במרחק של ניצחון מהמקום הראשון. אביאן אחרי ניצחון 3-0 בבית מול נאנט כשבסך הכל במשחקי הליגה שלה היא אחרי הפסד אחד במהלך 14 המשחקים האחרונים כשבחוץ היא משיגה ארבע תוצאות תיקו במהלך חמשת משחקי החוץ האחרונים שלה. טור נראית רע מאוד לאחרונה, אביאן אוהבת לסיים בתיקו במשחקי החוץ שלה. בכל זאת היא טובה יותר מטור ולדעתי היא מסוגלת לנצח בחוץ. אני בכל זאת הייתי מגבה ב-X קטן.

משחק מס. 81 - ליבורנו - ויצ'נזה - 1 (יחס 1.55)

ליבורנו מדורגת במקום השישי בטבלה כשהיא מפסידה בשלושה מתוך ארבעת משחקי הליגה האחרונים שלה והיא לא מנצחת במהלכם בכלל. היא תארח היום את ויצ'נזה הבינונית שמדורגת במקום ה-11 בטבלה כשזו מפסידה בשני המחזורים האחרונים 1-0 לגרוסטו ולפני כן באותה התוצאה היא מפסידה לפורטוסומגה. בסיבוב הקודם נפרדו הקבוצות בתיקו מאופס כאשר בכל שבעת המשחקים שהיו בין השתיים רק שני משחקים הוכרעו ובכל המשחקים קבוצת הבית לא ניצחה. מאזן הבית של ליברונו העונה עומד על 4-4-3 לעומת ויצ'נזה שבחוץ משיגה מאזן עלוב למדי של תשעה הפסדים במהלך 12 משחקי החוץ שלה העונה. למרות שהסטטיסטיקה מראה אחרת, לדעתי הפעם קבוצת הבית תעשה את זה. היא אמנם בכושר גרוע, אבל בכל זאת היא קבוצה טובה יותר על הניר וגם על המגרש. אני מסמן כאן 1.

 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק