פרננדס תקף: בהתאחדות מלגלגים

במסיבת העיתונאים הרשמית לפני סרביה תקף המאמן הלאומי את ההתאחדות, שקבעה משחק של הצעירה לפני משחק הבוגרת, בטענה שהעניין יפגע בדשא. פרננדס: "מה מצפים ממני, להיות גם גנן?" ההתאחדות: "נושא הדשא לא יהווה בעיה"

יום שלישי 08 פברואר 2011
שלמה חסיד

  עד לאן יגיע העימות בין מאמן הנבחרת לואיס פרננדס ליו"ר ההתאחדות אבי לוזון? השניים ממשיכים להתגושש והיום נרשם פרק נוסף בעימות.

 לפני שלושה שבועות הרצה לוזון בכנס מנהלים באילת ואמר כי אלי גוטמן יחליף את פרננדס בקמפיין הבא. מאמן הנבחרת נשך את השפתיים, היום הגיעה התשובה.

 במסיבת העיתונאים הרשמית של הנבחרת לפני המשחק מחר מול סרביה אמר פרננדס: "פשוט לא יכול להיות שההתאחדות קבעה משחק של הצעירה נגד סרביה לפני המשחק של הבוגרת.מדוע לא דיברו איתי?  דבר כזה עלול לקלקל את הדשא ויבואו אליי בטענות על הרמה שלנו. מה מצפים ממני, להיות גם גנן?".

ראשי ההתאחדות לא הבינו מה רוצה מהם פרננדס והיו כאלה שאמרו כי "אכן מתברר שמדובר במישהו לא רציני". בתגובה רשמית מסרה ההתאחדות לכדורגל: "הצגה כפולה הינה דבר מקובל ואף נעשתה בעבר. מעבר לנסיבות האדמניסטרטיביות והלוגיסטיות, הרי שמטרת ההצגה הפולה היא לאפשר חגיגת כדורגל כחול לבן והזדמנות לצפות בנבחרות הבכירות של ישראל. נושא הדשא נבדק מול אצטדיון בלומפילד והוא לא יהווה בעיה"

על המשחק מחר אמר פרננדס: "אנחנו מארחים את סרביה שהיתה במונדיאל האחרון. רוב השחקנים שלהם משחקים במועדונים גדולים. למרות ההיעדרות של זיגיץ' ו-וידיץ' יש להם את כמה שחקנים מהמובילים באירופה, כמו קראסיץ'. גם איבאנוביץ' שמשחק מצ'לסי הוא טוב מאוד".

.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק