בלעדי: נוימן נוקה מכל אשמה

ראשי רשות השידור ערכו את בירור מקיף בעניין ההתבטאויות של פרשן הערוץ הראשון נגד אוהדי הפועל תל אביב. נוימן: "היה לי ברור שאלה יהיו המסקנות"

יום שלישי 08 פברואר 2011
שלמה חסיד
 "דני נוימן נקי מכל רבב והוא לא יואשם ולא יועמד לדין משמעתי ברשות השידור". כך אמר היום, באופן בלעדי, בכיר ברשות השידור, בסיום הבדיקה אותה ערכו ראשי רשות השידור בעקבות התבטאויותיו, כביכול, של נוימן על אוהדי הפועל תל אביב.

הלחץ סביב התבטאויותיו הקשות והחריפות, לכאורה,  של פרשן הערוץ הראשון, דני נויימן, נגד אוהדי הפועל תל אביב, העסיק מאוד בשבועיים האחרונים את ראשי רשות השידור.

כזכור, דני נויימן אמר, על פי עדות של כתבת קול ישראל, לפני שידור בערוץ 1 הממלכתי: "לו הייתי יכול הייתי עושה טרנספר לאוהדי הפועל ת"א ביחד עם ערביי ישראל".

דני נוימן פנה למנכ"ל רשות השידור מוטי שקלאר וביקש ממנו שלא לשמש כפרשן במשחקי הפועל ת"א בליגת העל עד לבירור מלא של ההתבטאויות שיוחסו לו בתקשורת. 

כאמור, לאחר בדיקה מקיפה של העניין, התברר שאין דרך להוכיח שנוימן אמר את הדברים האלה. מבקר רשות השידור אף ציין כי מותר לאדם להביע דיעה בשיחות פרטיות. נוימן אמר ל-TELESPORT: "היה ברור לי שאלה יהיו המסקנות. אני יודע מה אמרתי, ולא אמרתי את מה שיוחס לי".

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק