הרכב חסר לנעים בשבת

הפועל פתח תקווה תחסר את הבלם גל כהן והקשר אייל שן במשחק הליגה מול הפועל באר שבע. המאמן יובל נעים: "זו בהחלט מכה עבורנו". שניר דורי מהפועל וקובי גנון ממכבי ספגו עונש הרחקה משני משחקים, בעקבות אירועי הדרבי האחרון

יום רביעי 09 פברואר 2011
אסף בילגורי
הפועל פתח תקווה מגיעה למשחק הקובע בשבת הקרובה מול הפועל באר שבע בהרכב חסר, ללא שניים משחקניה הבולטים - הבלם גל כהן והקשר אייל שן.

שני השחקנים פצועים ולא יוכלו לעמוד לרשותו של המאמן יובל נעים, שבאחרונה הצליח להעלות את הקבוצה על פסים נכונים - כאשר בשבת האחרונה הקבוצה ניצחה בדרבי העירוני את מכבי פ"ת 2:3, ולפני שבועיים הדיחה את מכבי תל אביב מגביע המדינה עם ניצחון 1:3.

גל כהן, סובל ממתיחה חזקה בשריר ושיחק בדרבי האחרון עם כאבים ועם זריקה שריככה את הכאב. אולם, מול הפועל ב"ש הבלם חייב לקבל מנוחה. אייל שן, ששבר את ידו בדרבי, גובס וייעדר תקופה ממושכת.

מי שצפוי להחליף את גל כהן בשבת יהיה דניאל אדו, שיפתח כנראה במרכז ההגנה לצידו של הרכש החדש פביאן סטולר. גיא צרפתי, שהיה אמור להחליף את שן בהרכב, ייעדר גם הוא בשבת בשל צבירת צהובים.

המאמן יובל נעים אמר על מכת הפציעות: "זו בהחלט מכה עבורנו. מבחינה מקצועית יש לשני השחקנים תרומה משמעותית, אבל לא נשתמש בזה כתירוץ. אצלנו בבית אנחנו רוצים לנצח, אפילו שבאר שבע בתקופה טובה ובשבת שעברה ניצחה 0:5 את מ.ס אשדוד".

בתוך כך, הערב עמדה הקבוצה לועדת משמעת אחרי אירועי הדרבי הפתח תקוואי הסוער והמהומה שפרצה בעקבותיו בין שני המחנות. מי ששילמו את המחיר הם שניר דורי, שוער הפועל, וקובי גנון, מגן מכבי, שספגו הרחקה משני משחקים, לאחר שהורשעו בהשתתפות בקטטה. 

איציק לוזון, שהורחק מהמגרש לאחר שהעליב את השופט, ספג קנס כספי של 3,000 שקל וכן הרחקה מארבעה משחקים. יובל נעים הורש גם הוא בהתנהגות בלתי הולמת, נקנס ב-2,000 ש"ח בפועל והורחק משני משחקים על תנאי למשך שנה.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק