לא נבוא לשמש תפאורה

גמר גביע המדינה יפגיש מחר את מכבי תל אביב וברק נתניה. אריק אלפסי אמר במסיבת העיתונאים: "נבוא לתת הכל. יכול להיות שזה לא יספיק". דיוויד בלאט: "מכבי נבנתה כדי להגיע למעמדים האלו"

יום רביעי 09 פברואר 2011
מערכת TELESPORT
מחר (חמישי) ייערך גמר גביע המדינה בכדורסל, אשר יפגיש את מכבי תל אביב וברק נתניה. הקבוצה של דיוויד בלאט תנסה להוסיף גביע נוסף, 38 במספר, לארון, בעוד הנתנייתים יקוו לעשות היסטוריה עם גביע ראשון בתולדות המועדון. 

הערב נערכה מסיבת העיתונאים המסורתית לקראת גמר הגביע, ובה לקחו חלק מאמני שתי הקבוצות, דיוויד בלאט ואריק אלפסי.

המאמן בצהוב-כחול, דיוויד בלאט אמר: "מכבי תל אביב נבנתה כדי להגיע למעמדים האלו. עם זאת, אנחנו לא לוקחים שום דבר כמובן מאליו, נשתדל להחזיר את הגביע אלינו".

"יש לי סנטימנטים כלפי העיר נתניה. הקבוצה שלהם עשתה דרך יפה עד הגמר ואנחנו מכבדים אותם על כך", הוסיף המאמן ואמר. אני מבקש שאוהדי שתי הקבוצות ימלאו את ההיכל ויעזרו לנו ליצור אווירה פנטסטית שחשובה לכדורסל הישראלי".

הקפטן דרק שארפ אמר: "אני מברך את ברק נתניה, זו פריבילגיה להיות בגמר. הם ניצחו משחקים קשים כדי להגיע אליו. נעשה הכל כדי לשחק את המשחק שלנו ולעשות הכל כדי לשמור על הגביע. זה לא הולך להיות קל. נשחק את המשחק הטוב ביותר שלנו כדי לנצח קבוצה גדולה".

מן העבר השני, המאמן אריק אלפסי אמר: "אני גאה להיות במעמד הזה. אני מקווה שהמשחק עצמו יתפתח בצורה אחרת ולא כפי שמכבי רוצה ומנצחת בתקופה האחרונה. מכבי נראית מצוין, דיוויד עושה עבודה מדהימה שם. כל קבוצה שמגיעה לנוקיה מפסידה את המשחק ברבע הראשון. ננסה לתת פייט ולהיות במשחק הזה. אנחנו לא מוותרים. היתרון הברור הוא של מכבי. מקווה שיגיע הרבה קהל מנתניה לדחוף את הקבוצה"

"קשה לי למצוא יתרונות שלנו מול קבוצה שהתקציב שלה הוא בערך פי 10 משלנו. מכבי עמוקה, אבל גם אנחנו יכולים להשתמש בקבוצה שלנו. צריך לזכור מאיפה באנו, זו קבוצה שנמצאת בשנה השנייה שלה בליגה. צריך לתת לנו הרבה כבוד. מכבי נראית יותר מחוברת ורעבה. לא נבוא להתבטל ולא נבוא להיות תפאורה למכבי בדרך להנפת גביע. נבוא לתת הכל, ניתן מאה אחוז. יכול להיות שזה לא יספיק".

הקפטן אלירן גואטה הוסיף: "אני שמח להיות במעמד הזה, כל הקבוצה שמחה. הקבוצה שלנו מתפתחת, ואני מאמין שיש עוד הרבה לאן התפתח. אנחנו מקווים לתת הצגה יפה של כדורסל. כולנו מאמינים, רוצים לתת הכל על המגרש ולקוות שיהיה טוב. השחקנים לא טיפשים, אבל מקווים להפתיע מחר".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק