אני יכול לתת יותר במכבי

אחרי התיקו בדרבי, ערכה מכבי ת"א מסיבת עיתונאים לקראת המשחק בשבת מול הפועל ר"ג סוגרת הטבלה. רוברטו קולאוטי: "אני בהחלט יכול לשחק יותר טוב במכבי". מוטי איווניר: "התפקיד שלי הוא להביא את השחקנים מוכנים למשחק"

יום חמישי 10 פברואר 2011
אורית מרום

אחרי התיקו 1:1 בדרבי הגדול מול הפועל ת"א, ערכה הערב (חמישי) מכבי ת"א את מסיבת העיתונאים השבועית שלה, לקראת המשחק בשבת מול הפועל ר"ג סוגרת הטבלה.

מוטי איווניר, התייחס למשחק מול ר"ג והבטיח להגיע מוכן: "אני רוצה שאחרי הדרבי יהיה המשך ומעריך שהם יבואו מוכנים. התפקיד של המאמן הוא להביא את השחקנים מוכנים למשחק, גם אם מדובר במשחק משעמם יותר ולא אטרקטיבי. יש במכבי שחקנים טובים שיודעים לשחק כדורגל, הם צריכים לבוא כל שבוע ולתת את הכול".

איווניר, התייחס להדחה מהגביע ואמר: "הגביע כבר מאחורינו ולא חושבים על זה. אנחנו עם הפנים קדימה וחושבים כבר על הליגה".

על ההכנות למשחק מול הפועל ר"ג אמר: "אף אחד לא מחלק מתנות והשחקנים צריכים להיות מוכנים למשחק אגרסיבי וקשה. זה חלק מהמשחק ומכבי צריכה להיות מוכנה לכל דבר".

איווניר, נשאל על סוגיית יובל אבידור, שביקש לעזוב: "מבחינתי יובל נשאר אותו יובל לפני שהוא ביקש לעזוב את הקבוצה. אם יובל אבידור יוכיח באימונים שמקומו על המגרש הוא יהיה שם ללא שום קשר לבקשתו לעזוב".

במסיבת העיתונאים נכח גם רוברטו קולאוטי, שביקש לעזוב את הקבוצה לפני הדרבי מול הפועל. קולאוטי, התייחס לעתידו ואמר: "אני לא מאוכזב ממעמדי. אני חושב שאני יכול לתת יותר במכבי ולשחק יותר טוב. אני חושב שאחד הדברים הכי חשובים אצל החלוצים זה להגיע למצבים. במשחקים האחרונים היו לנו יותר מצבים". 
 
קולאוטי, נשאל האם יש למכבי בעיה מנטאלית מול הגדולות: "חזרנו מפיגור בדרבי האחרון כך שאין לנו בעיה מנטאלית".

תמונה: האתר הרשמי של מכבי ת"א

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק