פירלו נפצע שוב וייעדר חודש וחצי

אנדראה פירלו, קשרה של מילאן ונבחרת איטליה היה אמור לחזור השבוע מפציעה ארוכה, אך נפצע בבירכו וייעדר שוב תקופה ארוכה. יחמיץ את צמד המפגשים מול טוטנהאם בליגת האלופות

שבת 12 פברואר 2011
מערכת TELESPORT
 מילאן, ממשיכה להנות מעונה מצויינת בליגה האיטלקית ולהוליך את הטבלה, אך גם לסבול ממכת פציעות. אנדרה פירלו, הקפטן האיטלקי של "הרוסונרי" היה אמור לחזור השבת מול פארמה אחרי מתיחה בשריר שהשביתה אותו לתקופה ארוכה, אולם פירלו נפצע שוב בבירכו.

הקשר הוותיק עבר איבחון בברך הפגועה שקבע כי הוא ייאלץ שוב להעדר בסביבות שישה שבועות עד חודשיים והוא יחסר למילאן בוודאות בצמד המפגשים מול טוטנהאם בליגת האלופות וכמובן לא ישחק הערב במשחק הליגה של מילאן מול פארמה.

מילאן, פתחה את העונה מצויין ופתחה פער בפיסגה מיתר הקבוצות. אולם, שתי תוצאות תיקו בשני המחזורים האחרונים וריצת ניצחונות מטורפת של אינטר מאז מונה לאונרדו למאמנה, צימקו את הפער בין שתי היריבות המילאנזיות ל-5 נקודות בלבד, כאשר לאינטר האלופה יש משחק חסר.

אינטר, שניצחה בשבעה מתוך שמונת המחזורים האחרונים, תצא מחר למבחן הקשה ביותר שלה בעידן לאונרדו, כשתתארח אצל יובנטוס המתאוששת שסובלת ממכת פציעות, אך צירפה לסגל שלה שני חלוצים מצויינים - לוקה טוני שהגיעה מגנואה ומאטרי, החלוץ המצויין של קליארי.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק