דאלאס רוצה להתאושש ביוסטון

המלצת WINNER NBA: המבריקס אחרי הפסד לדנבר מגיעים לקרב מול הרוקטס, שהפסידה למינסוטה במחזור הקודם. ג'ייסון טרי עם ממוצע של 26.2 בשלושת משחקיו האחרונים בחוץ מול הרוקטס מתארח באולם בו הוא משיג את הממוצעים הטובים ביותר שלו ב-NBA

שבת 12 פברואר 2011
שלמה חסיד
 דאלאס מבריקס סיימה סדרה של 12 ניצחונות בהפסד 120-121 לדנבר, והלילה הקבוצה מגיעה למשחק בחוץ מול יוסטון במטרה לחזור למסלול הניצחונות ולהשאיר מאחור את ההפסד הדרמטי.

טייסון צ'נדלר מהמבריקס שקלע 20 נק' במשחק, אבל ראה את קבוצתו שומטת יתרון של 9 נק' שלוש דקות לסיום, אמר: "הפסדנו עם הבאזר, אבל אם אנחנו רוצים להיות אלופים אנחנו חייבים לדעת לסגור משחקים צמודים. זה ההבדל בין כמעט אלופה ולאלופה".

לדאלאס יש עכשיו הזדמנות לחזור ולנצח, כי בשמונת המשחקים הקרובים היא תפגוש יריבות שנמצאות במאזן שלילי, כשהקבוצה הראשונה אותה תפגוש בסבב זה היא כאמור יוסטון שנמצאת במאזן של 28-24. 

שחקן המבריקס, ג'ייסון טרי, רשם ממוצע של 26.2 נק' בחוץ מול מינסוטה בשלושות משחקיו האחרונים מולה, כאשר סטטיסטית זהו האולם שבו הוא הכי מצליח מחוץ לדאלאס. טרי אמר לקראת המשחק: "אנחנו רוצים להתחיל סדרה חדשה של ניצחונות, הממוצע שלי פחות חשוב כרגע".

הרוקטס ניצחו שלושה משחקים ברציפות לפני שהפסידו בבית למינסוטה 108-112. קיילי לורי אמר אחרי ההפסד: "פשוט לא פגענו וקיבלנו את מה שהגיע לנו. אפשר לבוא בטענות רק לעצמנו. מה שהכי מרגיז הוא שלא נלחמנו ופגענו בעצמנו".

משחק מספר 86: יוסטון רוקטס (1+) - דאלאס מאבריקס. ההימור: 1 

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק