סלע: אצטדיון מלא יביא לתצוגת שיא

דודי סלע סיפר על ההכנות לקראת המפגש מול חאבייר מאליס הבלגי בסיבוב הראשון של טורניר ממפיס, ועל המפגש הקרוב מול פולין (4-6 במרץ) שיתקיים ברמת השרון

יום ראשון 13 פברואר 2011
מערכת TELESPORT

 המחבט הבכיר של ישראל, דודי סלע (92), ישחק השבוע בטורניר ממפיס וכבר מתחיל לחשוב על מפגש הדייויס מול פולין (4-6 במרץ) בבית האירופאי אפריקני מספר אחת, שיתקיים במרכז הטניס רמת השרון.

את משחקו בסיבוב הראשון יפתח סלע מול חאבייר מאליס (45) הבלגי, בטורניר בו שני המדורגים הבכירים הם אנדי רודיק האמריקני (8) ופרננדו ורדסקו (9) הספרדי.

מאליס הוא שחקן מסוכן שהעפיל באוסטרליה לסיבוב השלישי, אך בהיסטוריית המפגשים בין השניים מוביל סלע 0:2. השניים נפגשו בשנה שעברה באליפות ארצות הברית הפתוחה ובטורניר נוסף בלוס אנג'לס, ובשני המקרים הסתיימו המשחקים בשלוש מערכות.

סלע, שנחת בסוף השבוע בממפיס כבר החל בהכנות לקראת המשחק: "אני מתכונן בימים הקרובים לקראת הסיבוב הראשון מול מאליס. הוא שחקן מסוכן שמפתיע הרבה שחקנים מהטופ העולמי".

כידוע, גם אנדי רם ויוני ארליך צפויים להשתתף בטורניר ממפיס, ועבור סלע והצמד מדובר בזמן איכות נהדר: "אני מתראה עם אנדי ויוני כמעט כל יום. אנחנו עדיין לא מדברים על הדייויס, אבל כולנו חושבים על זה במידה כזאת או אחרת. תמיד כיף להיות בנוכחותם".

לקראת המפגש מול פולין, אמר סלע: "אנסה לעשות כאן את המיטב כדי לבוא לדייויס בכושר אופטימאלי. אני מצפה שהאוהדים יבואו בהמוניהם כדי לתמוך בנו במפגש החשוב הזה. הקהל הוא גורם מכריע בכל מפגש. אצטדיון מלא מול פולין יוכל להביא אותנו לתצוגת שיא במפגש".

"הפולנים כולם שחקנים טובים. השניים הראשונים שלהם נושקים למאייה ובכל מקרה- יש להם רקורד עשיר. אני בטוח שזה לא יהיה קל", סיכם סלע.

לצידו של סלע ישחק לראשונה בנבחרת אמיר וינטרוב (259). על תקן צמד הזוגות ישמשו, כאמור, אנדי רם ויוני ארליך, שחזרו לשתף פעולה גם בסבב המקצועי. וינטרוב כבר חזר לארץ והתחיל בהכנות לדייויס, בעוד שסלע צפוי להשתתף בתחרות נוספת ב"דלריי ביץ'" ולאחר מכן ישוב לארץ ויפתח בהכנות הרשמיות למפגש.

בנבחרת הפולנית צפויים לשחק מיכאל פרזיסיזני (100), לוקאס קובוט (103), ג'רזי ינוביץ' (149) ומרסין גאורון (358). לפולנים גם שחקני זוגות מצוינים: לוקאס מדורג במקום העשירי בעולם, ואחריו מדורגים מרסין מטקובסקי (12) ומריוס פירסטנברג (13).

מאזן המשחקים בין הנבחרות עומד על 2:2, כאשר במפגש האחרון שהתקיים ב-2001, ניצחה ישראל את פולין 2:3 במפגש שהתקיים בפולין.

בתוך כך, מכירת הכרטיסים לדייויס נמצאת בעיצומה. כרטיסים לקהל הרחב ניתן להשיג במשרדי "לאן", או באתר האינטרנט של החברה. כרטיסים מוזלים לשחקני המועדונים בלבד ניתן להשיג דרך מנהלי המועדונים ברחבי הארץ.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק