אנו משחקים הכדורגל הכי טוב בליגה

יובל נעים מאמן הפועל פתח תקווה, במצב רוח אופטטמי בעקבות הניצחונות האחרונים: " ידענו שיש לנו על מי להתבסס. יש לנו שחקנים צעירים וטובים ואנו יכולים לנצח כל יריבה בכל מגרש. לכן נבוא לנצח את מכבי חיפה"

יום שני 14 פברואר 2011
שלמה חסיד

התקופה הטובה שעוברת על הפועל פתח תקווה זורעת אופטימיות אצל מאמן הקבוצה, יובל נעים, שנתפס כגורם שחולל את המהפכה בקבוצה אחרי שהחליף לפני שלושה חודשים את אלי מחפוד.

פתח תקווה הדיחה מהבגיע את מכבי תל אביב. לאחר מכן ניצחה בדרבי את מכבי פתח תקווה  ובשבת ניצחה את הפועל באר שבע. במחזור הקרוב תפגוש פתח תקווה את מכבי חיפה.

 נעים אמר הבוקר ל-telesport: "שחררנו כמה שחקני מפתח, אבל ידענו שיש לנו על מי להתבסס. יש לנו שחקנים צעירים וטובים, שסוחבים את הקבוצה להצלחות. אני בטוח שאנחנו יכולים לנצח את מכבי חיפה במחזור הבא. אנחנו משחקים את הכדורגל הכי טוב בליגה והמטרה שלנו היא לנצח את חיפה".

 אז מה גרם לשינוי בקבוצה? נעים בטוח: "השחקנים הבינו שהם לא פחות טובים מאף קבוצה אחרת בליגה, הפסיקו לפחד והתחילו לשחק כשווים מול שווים. ראו את זה מול מכבי תל אביב בגביע כשהעפנו אותם, גם בדרבי של פתח תקווה שאותו ניצחנו וגם מול הפועל באר שבע בשבת כשניצחנו . אין שום סיבה שניעצר עכשיו, אנחנו בתנופה ורוצים להמשיך בה".

נעים צפוי לעמוד ביום רביעי לדין בהתאחדות לכדורגל בגין העובדה שהתעמת במהלך המשחק מול באר שבע עם שחקנה של באר שבע, ליאור אוסלין. בהפועל פתח תקווה משוכנעים שאסולין יעיד לטובת נעים וכל המאמן לא יושעה מהמשחקים הקרובים.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק