דנבר ויוסטון נלחמות בתקופה הרעה

המלצת WINNER NBA: הקבוצה של כרמלו אנותני תנסה למנוע הפסד רביעי בחמישה משחקים כשתתארח הלילה אצל יוסטון רוקטס, שהפסידה פעמיים מאז ניצחה את דנבר בשבוע שעבר, במשחק בו אנתוני קלע 50 נק'. ישנו גם ההימור המסקרן בין מינוסטה לפורטלנד

יום שני 14 פברואר 2011
שלמה חסיד

 דנבר נאגטס תתארח הלילה אצל יוסטון רוקטס ותנסה למנוע הפסד רביעי בחמישה משחקים. אנתוני השיג ממוצע של 34.2 נק' בששת המשחקים האחרונים, הבעיה שדנבר ניצחה רק בשניים מהם. 

ביום שני שעבר  אירחה דנבר את הרוקטס ואנתוני היה במיטבו. הוא קלע 50 נק', אבל הקבוצה שלו הפסידה 103-108. אתמול אנותני קלע 28 נק' מול ממפיס, אבל הקבוצה שלו פספסה יתרון בן 17 נק' ברבע השלישי והפסידה 108-116.

כרגע דנבר במקום השישי בבית המערבי, אבל רק נקודה וחצי מפרידות בינה לבין הגריזליז' שבמקום התשיעי. "ברור שמי שמוביל ב-17 נקודות ומפסיד את המשחק מאוכזב", אמר אנתוני בתום המשחק אתמול. "חייבים להתחיל לנצח בשיניים".

מאז הניצחון על דנבר בשבוע שעבר, הרוקטס הפסידו פעמיים: 108-112 מול מינסוטה ביום ג', ו-102-106 מול דאלאס ביום שבת.  שני ההפסדים התרחשו בבית של הרוקטס, בו היא הפסידה בשבע מ-11 המשחקים האחרונים.

קווין מרטין קלע 37 נק' בשבוע שעבר מול דנבר, ואמר לקראת המשחק הלילה: "דנבר חיה פצועה ולכן היא מסוכנת אבל גם אנחנו רעבים לניצחונות. יהיה משחק צמוד ומי שילחם יותר יזכה בניצחון".

משחק מספר 85: יוסטון רוקטס - דנבר נאגטס (3+), ההימור: 1

מינוסטה טימברוולבס, אחת הקבוצות הגרועות העונה בNBA עם מאזן של 13 ניצחונות
אל מול 41 הפסדים, מארחת את פורטלנד בלייזרס עם מאזן של 30 ניצחונות מול 24 הפסדים.

אבל לפורטלנד יש בעיקר יתרון עם השחקן המצויין שלה לה מארקוס, שמעמיד ממוצעים טוביםמאוד העונה כאשר הקבוצה השיגה את ניצחונה הרביעי נגד דטרויט ולה מארקוס קלע 36 נק' ואף שיא קריירה נגד שיקגו עם 42 נק'.

ודווקא מול מינוסטה אלדריידג' מתעורר כאשר הוא קולע ממוצאים של 33.7 נק' כאשר ביום רגיל הממוצע עומד על 22.1 נק' עם 62.1 אחוז מהשדה ולא פחות מ-10 ריב'.

חברו לקבוצה, הגארד ווסלי מתיאוס מסכים עם התיאור שלמעשה מדובר באול סטאר: "הוא ענק, אי אפשר לעצור אותו. הוא יורה ופשוט קולע. זה התפקיד שלו רק לירות ולקלוע".

מתיאוס עצמו מעמיד ממוצע גבוה מול הטימברוולבס עם 26.7 נק' למשחק שזה כ-10 נקודות יותר מהממוצע הרגיל. למעשה מינוסטה לא ניצחה את פורטלנד מעל 15 משחקים ברציפות ולא נראה והשתנה משהו גם הפעם.

משחק מספר 84: מינסוטה טימברוולבס (3+) - פורטלנד בלייזרס, ההימור: 2

תמונה: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק