3 המלצות WINNER לשלישי

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם על שלושה משחקי כדורגל מאנגליה. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום שלישי 15 פברואר 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 24 - יאוביל - פטרבורו - X (יחס 2.65)

יאוביל במקום ה-18 בליגה האנגליצ הראשונה, כשהיא אחרי שני הפסדים רצופים לדאג ורד ולצ'רלטון אתלטיק. היא תארח היום את פטרבורו שמדורגת במקום התשיעי בטבלה כשזו מגיעה למשחק היום אחרי הפסד 3-2 מול צ'רלטון, זאת אחרי תיקו 4-4 מול סאות'המפטון וניצחון 5-3 מול שפילד וונסדיי בבית. יאוביל תחסר את הסקורר שלה דין בודיץ' מה שמאוד יקשה על המשחק עבורה. פטרבורו מעט יותר טובה מיאוביל אך לדעתי המשחק יהיה שקול יותר ולדעתי גם לא יוכרע. אני מסמן כאן X.

משחק מס. 28 - בארי - צ'סטרפילד - X (יחס 2.65)

בארי מדורגת במקום החמישי בליגה האנגלית השנייה, כשהיא הפסידה במחזור האחרון 2-1 מול סטוקפורט בחוץ, זאת אחרי שלושה ניצחונות רצופים .בארי רוצה להמשיך ולנצח ולהצמד לצמרת, שם נמצאת צ'סטרפילד במקום הראשון בטבלה עם יתרון של 4 נק' על המקום השני ושני משחקים חסרים. צ'סטר מגיעה למשחק היום אחרי ארבעה משחקים ללא ניצחון עם הפסד חוץ מול ברטון במחזור האחרון ושלוש תוצאות תיקו לפני כן. בארי מנצחת בשני משחקי הבית האחרונים שלה את שרוסברי ואת סטיבנייג' כאשר צ'סטרפילד מפסידה פעם אחת במהלך ששת משחקי החוץ האחרונים שלה. יהיה משחק מאוד צמוד לדעתי, היתרון במשחק הזה יהיה של בארי בעקבות הביתיות אך אני לא שולל כאן את צ'סטר שלדעתי תחלץ כאן נקודה.

משחק מס. 33 - רותר'האם - אקרינגטון - 1 (יחס 1.65)

רותר'האם מדורגת במקום הרביעי בליגה האנגלית השנייה, כשהיא בכושר גרוע אחרי שלושה הפסדים במהלך ארבעת המשחקים האחרונים שלה. לשמחתה היא תארח היום את אקרינגטון שמדורגת במקום ה-18 בטבלה כשזו מסיימת בתיקו בשני המשחקים האחרונים שלה והיא אחרי שלושה משחקים ללא ניצחון. רותר'האם משיגה העונה במשחקי הבית שלה מאזן של שמונה ניצחונות לצד חמש תוצאות תיקו ושני הפסדים. אקרינגטון מהצד השני משיגה במשחקי החוץ שלה שמונה תוצאות תיקו לצד שני ניצחונות בלבד וארבעה הפסדים. להערכתי, רותר'האם תעשה את העבודה שלה בבית ותשיג כאן ניצחון חשוב. הייתי מחזק ב-X קטן. אקרינגטון אוהב את הסימון הזה.

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק