פורטלנד רוצה ניצחון שישי ברציפות

המלצת WINNER NBA: הקבוצה תארח הלילה את ניו אורלינס שהפסידה בשמונה מעשרת משחקיה האחרונים. למרקוס אולדריג' העמיד ממוצע של 31.2 נק' בסדרת הניצחונות של פורטלנד, שהפסידה בשני המשחקים האחרונים מול ניו אורלינס

יום רביעי 16 פברואר 2011
שלמה חסיד
פורטלנד תארח הלילה את ניו אורלינס במשחק האחרון של שתי הקבוצות לפני האול-סטאר, כאשר המטרה של המארחת היא לרשום ניצחון שישי ברציפות, ולהגיע לרצף הניצחונות הכי גדול של הקבוצה ב-15 החודשים האחרונים. 

כוכב פורטלנד למרקוס אולדריג' קלע 31.2 נק' בממוצע ברצף הניצחונות של קבוצתו. ביום שני ניצחה פורטלנד את מינסוטה 81-95, כאשר כמה שעות קודם לכן הוכרז אולדריג' כשחקן המצטיין של החוף המערבי בשבוע האחרון.

אולדריג' קלע 21 נק' במשחק ואמר: "ההרגשה פשוט נפלאה. נשתדל לצאת לפגרה עם טעם טוב בפה. לדעתי אנחנו ננצח את ניו אורלינס למרות שבליגה כזאת עמוסה תמיד יש הפתעות ונצטרך להיזהר".

המדהים ביותר אצל פורטלנד היא שהיא משחקת מאז תחילת דצמבר בלי כוכבה ברנדון רוי שהושבת בגלל ניתוח בשתי ברכיו. המאזן שלה בלי רוי עומד על 11-21 כאשר ברור שבלי התצוגות הגדולות של אולדריג' אי אפשר היה להיכנס לתקופה כה טובה.

אלא שפורטלנד כבר הפסידה העונה פעמיים לניו אורלינס, שכבר מחכה לבוא הפגרה אחרי שהפסידה בשמונה מעשרת משחקיה האחרונים, וזאת אחרי שקודם לכן היא ניצחה בעשרה משחקים ברציפות.

אתמול הפסידה ההורנטס בגולדן סטייט 89-102, בהמשך ישיר של ההידרדרות שלה. מונטי וויליאמס מאמן הקבוצה אמר אחרי המשחק: "אם השחקנים שלי רוצים להמשיך בקבוצה הם חייבים להשתפר ומיד, אחרת יוסקו מסקנות גם נגדי וגם נגדם".

גארד הקבוצה כריס פול נמצא בתקופת שפל עם ממוצע 12.5 נק' בחמשת המשחקים האחרונים. מנהיג הקבוצה דייויד ווסט עם ממוצע 18.9 נק' ינסה לעצור את אולדריג'. הממוצע של ווסט מול פורטלנד בששת המשחקים האחרונים עומד על 16.6 נק'.

 משחק מספר 38: פורטלנד בלייזרס - ניו אורלינס הורנטס (5+), ההימור: 1

תמונה: GETTYIMAGES

 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק