רוצים לבנות כאן אימפריה

יו"ר הפועל ירושלים דני קליין כינס מסיבת עיתונאים בה בישר כי גומא אגאייר ישוב לתמוך כלכלית במועדון. עוד מאגאייר הנרגש: "חולמים לבנות קבוצה שתתמודד מול ריאל מדריד, מילאן וברצלונה, ושהן יגיעו לכאן ויפחדו"

יום חמישי 17 פברואר 2011
מערכת TELESPORT

יו"ר הפועל ירושלים דני קליין וגומא אגאייר כינסו הערב (חמישי) מסיבת עיתונאים, במסגרתה הודיעו כי איש העסקים ישוב לתמוך כלכלית במועדון מהבירה.

דני קליין פתח ואמר: "גומא הגיע לפני שנתיים ותמך בקבוצה, ואני שמח להודיע לכולם שהוא החליט להמשיך לתמוך בה. גומא מעולם לא עזב אותנו, לא את הפועל ירושלים ולא את העיר. הכניסה שלו לחיים היומיומים שלנו תתן לנו יתרון ענק, לאו דווקא מבחינה כלכלית".

"היום בבוקר הגענו לסיכום עם ג'וואד וויליאמס ששיחק בקליבלנד, ואנחנו מחפשים עוד זר גבוה שיוכל לעזור לנו בצד המקצועי. הכי הייתי רוצה לראות את הפצועים, קוקיה ורנדל, חוזרים, כדי שנחזור לשחק כדורסל, שהפועל ירושלים תראה את מה שהיא צריכה להראות. בתקופה האחרונה, הקבוצה לא מציגה את הכדורסל שאנחנו רגילים לראות, נקווה להגיע לפיינל פור לפחות".

"האמת היא שאנחנו לא מצליחים למצוא שחקן, לא יודע אם הבעיה היא בתקופה או בפיתויים במדינות אחרות, אני לא שבע רצון מזה שלא הגיע שחקן, אנו מתחילים את הסיבוב השלישי, רוצים מאוד פיינל-פור או גמר סל, האבדה של קוקיה ורנדל היתה הרבה יותר גדולה משחשבנו. אני רוצה לראות שחקן אחד פה ואחר כך את השני ואם נחליט לשחרר אז נשחרר".

גומא אגייאר אמר בהתרגשות גדולה: "זה אירוע מאוד מיוחד עבורי. הייתי צריך לנוח, להתאפס על עצמי. אני רוצה להודות לדני קליין על כך שהוא חבר טוב כל כך, וכמובן למשפחה שלי. האהבה שלי לירושלים ידועה, אני שמח שיכולתי לחזור ולתרום ואני מאוד מתרגש להיות פה בירושלים עם הילדים".

"אני נרגש ורוצה שכולם ידעו שהסיבה שחזרתי היא בגלל שאני יודע כמה אוהבים אותי פה, אני מרגיש את זה ורוצה להיות פה במשך 25 השנים הבאות. דני ואני חולמים לבנות כאן אימפריה שתתמודד מול ריאל מדריד, מילאן וברצלונה. אנחנו רוצים שהקבוצות האלו יגיעו לכאן ויפחדו, שהאבנים יגרמו להם לפחד. זה דבר גדול עבור העיר והילדים והמשפחות בכל המדינה. אנחנו צריכים להתמודד עם כ"כ הרבה דברים שליליים כל הזמן, אז צריך גם להיות שמחים, להיות ביחד, זה היופי בספורט".

קליין הוסיף בשלב זה: "ייאמר לזכותו של גומא שהוא לא מתנה את הצטרפותו בכלום, הוא בא מאהבת ירושלים ואהבת הספורט, כמובן שביום שתהיה ארנה והתלות שלנו בספונסרים תהיה בהתאם, לאנשים כמו גומא יהיה יותר קל להיכנס לקבוצה כי הם יידעו שהקבוצה תוכל גם להכניס כסף. כמו שגומא אמר יש פה רצון לייצר משהו ארוך טווח, אני שמח שהוא איתנו".

"גומא לקח על עצמו לגייס סכום כסף, ייאמר לזכותו שלא ציפינו. אני דיברתי איתו על השנה הבאה והוא לקח על עצמו כבר השנה לעזור. אין לי מילים להודות לו. כמובן שזה מקל עליי אבל מצד שני זה מכניס אותי למחוייבות הרבה יותר גדולה, אני רגיל לעבוד עבור העמותה אבל מבחינתי, היום אני אהיה חייב לו, לפחות מוסרית, לעבוד הרבה יותר קשה כי אני יודע שגומא רוצה להיות חלק מקבוצה מצליחה ואני מבטיח שננסה לעשות את זה בקיץ הקרוב".

אגייאר התייחס לאפשרות הצטרפותו של רענן כץ: "רענן ואני נפגשנו היום לכמה שעות בת"א. דנו באפשרות שהוא ייכנס להפועל. לדעתי האישית נצליח מאוד אם רענן יהיה איתנו בירושלים. זה יהיה מאוד מרגש. הוא מאוד רוצה להיות מספר 1, להיות מתחרה רציני באירופה ולבנות את הקבוצה צעד אחר צעד. אנחנו נמצא את הדרך הטובה ביותר עבורו להשתתף, הקשרים שלו ב-NBA ובעולם הם נכס עבורנו. עבורי זה כמו להחתים את מייקל ג'ורדן, קובי בראיינט או לברון ג'יימס. הוא מביא כזה דבר לארגון, הוא יידע לשים אותנו על המפה, הוא באמת רוצה להיות מספר 1 ואני באמת רוצה לעשות אותו מספר 1".

"רענן כץ רוצה להיות בישראל, להשאיר מורשת, הוא מטורף על כדורסל, לא פגשתי מישהו כזה בחיי. הוא נתן לי את המילה שלו שהוא יצטרף אלינו ויהיה איתנו לטווח הארוך. שנינו לא בשלב בחיינו שאנו חייבים להיות הבעלים ושיהיה לנו את המילה האחרונה, אנו רק רוצים לבנות אימפריה".

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק