רוצים לעבור שלב באליפות אירופה

מאמן נבחרת ישראל בכדורסל, אריק שיבק, קיים מסיבת עיתונאים לקראת אליפות אירופה והפתיע: "אולי נחזיר את מאיר טפירו לנבחרת"ֿ

יום חמישי 17 פברואר 2011
שלמה חסיד

ֿמאמן נבחרת ישראל אריק שיבר קיים היום מסיבת עיתונאים לקראת אליפות אירופה בקיץ - ולא פחד להעלות את רף הציפיות, למרות ההגרלה האכזרית שקיבלה הנבחרת.

הנבחרת של אריק שיבק הוגרלה לבית 2 ביחד עם סרביה, צרפת, גרמניה ואיטליה. מדובר בהגרלה לא קלה עבור נבחרת ישראל, כאשר סרביה נמצאת בדרג הבכיר. גם צרפת לא נבחרת קלה עם טוני פארקר כוכבה של סן אנטוניו ספרס וגם נבחרת גרמניה עם הכוכב דירק נוביצקי. ואף נבחרת לטביה המצויינת

 שיבק אמר: "אני חושב שאין בבית שלנו פייבוריטית לגמור במקום הראשון בבית,  לכל אחת מהנבחרות יש אפשרות לעלות שלב. היה לנו קיץ מצוין בשנה שעברה ואני בטוח שגם הפעם הקהל יהיה גאה בנבחרת שלו".

 לשאלה אם הוא לא מפחד שדירק נוביצקי יגיע לנבחרת גרמניה וטוני פרקר יצטרף לנבחרת צרפת אמר המאמן: "אמרת לעמרי כספי לבדוק עם נוביצקי ופרקר אם הם יגיעו. כמובן שאם הם יבואו זה יהיה סיפור אחר אבל עדיין לא מדובר במשימה בלתי אשרית, למרו שגם סרביה מצוינת. נילחם כמו אריות, ויש לנו נבחרת שתייצג אותנו בכבוד".

 בהתייחס ליכולת הטובה שמציג מאיר טפירו במכבי אשדוד אמר המאמן: "אולי נזמין את מאיר לנבחרת. הוא בכושר מצוין ויש לו המון ניסיון. זה בהחלט בא בחשבון". בקשר למתאזרח דיוויד בלו אמר המאמן: "ברור שהוא יהיה איתנו,זה בכלל לא שאלה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק