2 המלצות WINNER לשישי

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם על שני משחקים מהבונדסליגה ומהליגה האיטלקית השנייה. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום שישי 18 פברואר 2011
מערכת TELESPORT

 
משחק מס. 20 - נירנברג - פרנקפורט - 1 (יחס 1.80)

נירנברג מדורגת במקום התשיעי בבונדסליגה כשהיא מגיעה למשחק היום בכושר מציין אחרי שלושה ניצחונות ליגה רצופים 2-0 על המבורג, 1-0 על לברקוזן ובמחזור האחרון 4-1 על שטוטגרט ואפשר לומר שהקבוצה הזו נראית נהדר. פרנקפורט מהצד השני במקום ה-12 בטבלה כשהיא בניגוד לנירנברג, נראית רע מאוד והיא אחרי ארבעה הפסדים בחמשת משחקי הליגה האחרונים שלה. נירנברג תחסר למשחק היום את אייגלר המושעה ואת פראנץ' ואת גונדוגאן. פרנקפורט מהצד השני תחסר את החלוץ אמאנטידיס. להערכתי, נירנברג תמשיך ביכולת שלה ותעבור גם את פרנקפורט שנראית רע למדי.

משחק מס. 23 - גרוסטו - אמפולי - 2 (יחס 2.70)

גרוסטו מדורגת במקום ה-12 בליגה האיטלקית השנייה, כשלמשחק היום היא מגיעה אחרי שחטפה חמישה שערים בשני המחזורים האחרונים עם הפסדים 1-0 בבית לנובארה ובמחזור האחרון פיאצ'נזה דורסת אותה עם 4-0 קליל. אמפולי מהצד השני במקום השישי בטבלה, היא בכושר מצויין אחרי שני ניצחונות רצופים 1-0 על אסקולי ו-2:1 על טרייאסטינה ובסך הכל היא אחרי שלושה ניצחונותב ארבעת המשחקים האחרונים שלה וחמישה משחקים ללא הפסד. בסיבוב הקודם ניצחה אמפולי בבית 1-0, היום זה לא ילך קל יותר, אבל לדעתי אמפולי בכושר הטוב שלה והרע של גרוסטו, יכולה לנצח שוב. אני מסמן כאן 2.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק