כספי ישחק במכבי עד תום השביתה

שביתת השחקנים הצפויה ב-NBA, עשויה להחזיר את עומרי כספי להיכל נוקיה עד שתסתיים השביתה. גורם בכיר במכבי: "שוחחנו עם כספי בנושא חזרה לקבוצה והכיוון חיובי". גם הלפרין בדרך חזרה

יום שישי 18 פברואר 2011
שלמה חסיד
 עמרי כספי עשוי לפתוח את העונה הבאה במכבי תל אביב. שביתת השחקנים הצפויה ב-NBA עשויה להביא למצב שכספי יחזור ללבוש את מדיה הצהובים של מכבי, כשם שחבריו מהליגה הטובה בעולם ישתלבו בקבוצות באירופה עד לסיום השביתה הצפויה באמריקה.
 
גורם בכיר במכבי אישר את הידיעה ל-telesport כשאמר לנו הבוקר: "אם אכן תפרוץ שביתה באן.בי.איי, כספי ישחק אצלנו עד לסיום השביתה. מכבי זה הבית שלו וגם הוא רוצה לחזור. כבר שוחחנו עימו בעניין והכיוון של שני הצדדים הוא שכספי ישחק אצלנו".

אחרי עונת בכורה חלומית בליגה הטובה בעולם, כספי ירד מעט  במספרים שלו בסקרמנטו בעונתו השניה, אך לאחרונה חזר לקבל אשראי ממאמנו פול ווסטפאל ופותח בחמישית הקינגס. כספי, עשוי לעבות את מצבת הפורוורדים העמוסה ממילא של מכבי שכוללת כבר את אליהו, בלות'נטאל, אידסון, פניני והנדריקס.
 
שחקן נוסף שעשוי לחזור למכבי בעונה הבאה הוא יותם הלפרין, הרכז שמשחק בשנתיים האחרונות באולימפיאקוס, סגנית אלופת אירופה ויוון.

במכבי כבר פנו לעורך דינו של השחקן יוסי גאייר והגישו לו הצעה כספית במטרה להחתים את השחקן - מתוך מגמה של ראשי מכבי לפתוח מוקדם יותר במגעים עם שחקנים לעונה הבאה, לפני שייחטפו על יד מועדונים אחרים שיכולתם הכספית גבוהה משל מכבי.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק