ווזניאקי שוב היתה גדולה על פאר

טניס: שחר פאר, נכנעה ברבע הגמר של טורניר דובאי לקרולין ווזניאקי הדנית 6:2,6:4 במשחק שארך כשעה וחצי. הדנית, שדורגה 2 בעולם לפני המשחק מול פאר, תחזור בזכות הניצחון למקום הראשון. פאר תרד למקום ה-12

יום שישי 18 פברואר 2011
מערכת TELESPORT
 בעונה שעברה העפילה שחר פאר שלנו עד לחצי גמר טורניר דובאי. הישראלית, עברה אז בדרך את קרולין ווזניאקי, אותה היא פגשה גם היום אבל הפעם הדנית היתה גדולה על פאר וניצחה אותה די בקלות 2:6,4:6. 

פאר, שסבלה מאווירה עוינת לאורך הטורניר הזה, לא היתה במשחק במערכה הראשונה ואיפשרה לדנית לנצח אותה בקלות 2:6. במערכה השניה, הוליכה הדנית כבר 1:5 ופאר כמו פאר הצליחה לעשות קאמבק ולחזור ל-4:5. פאר כמעט הצליחה לכפות שיויון 5:5, אבל ווזניאקי הצליחה להשיג ניצחון בשובר שיויון וניצחה 4:6 בדרך לניצחון 0:2 במשחק.

ווזניאקי, עלתה למשחק מול שחר בטירוף בידיעה שניצחון שלה יחזיר אותה למקום הראשון בעולם, על חשבונה של קים קלייסטרס הבלגית, שעברה את ווזניאקי בזכות זכייתה באליפות אוסטרליה.

שחר פאר מנגד, צפויה לרדת מקום אחד למקום ה-12 בעולם, כשנכון לעכשיו היא מקדימה בדירוג טניסאיות אדירות כמו סרינה וויליאמס האמריקאית ומריה שראפובה, שתי טניסאיות טופ 1 לשעבר.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק