לוזון: בטוח שפרננדס ימשיך

בתום פגישה שנערכה בין מאמן הנבחרת, לואיס פרננדס ליו"ר ההתאחדות אבי לוזון, הגיעו השניים להבנות וביקש מלוזון ארכה עד ה-4 במרץ כדי לדאוג לביטול השעייתו. פרננדס בתגובה: מכבד את פיפ"א. נפלתי קורבן

יום ראשון 20 פברואר 2011
דורון ברגר

התביעה של פיפ"א סביב מאמן נבחרת ישראל, לואיס פרננדס, עברה שלב כאשר יו"ר ההתאחדות אבי לוזון נפגש עם המאמן הצרפתי.

בפגישה בין השניים, הסביר המאמן את עמדתו בנושא התביעה של פיפ"א וטען כי מבחינתו הוא לא צריך לשלם את הכסף לקבוצה מקטאר, היות והוא כלל לא קיבל את הכסף מהקבוצה.

למרות זאת, פרננדס יודע כי אינו יכול ליטול תלות בהתאחדות הישראלית, כי אין לה יד בפרשה אלא רק מול פיפ"א. המאמן הלאומי ביקש ארכה מההתאחדות לכדורגל עד ה-4 במרץ בכדי שיקבל
הודעה מפיפ"א על ביטול השעייתו.  

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, אמר: "אני סמוך ובטוח שלואיס יפתור את הבעיות שלו בימים הקרובים, ובכך יתרכז כל כולו בהכנת הנבחרת לשני המשחקים החשובים שלנו בחודש במרץ".

המאמן הלאומי, לואיס פרננדס, : "העניין נמצא בהליך משפטי ואני מכבד את החלטתה של פיפ"א, עכשיו זו זכותי לחפש ולמצוא פתרונות  ביחד עם עורכי הדין שלי על מנת לפתור את הבעיה הזו. כפי שעורכי הדין שלי אומרים, אני נפלתי קורבן בפרשה הזו יותר מאשר כל דבר אחר. אני מחכה לדו"ח הפרקליט והמשטרה וסומך על ההחלטה של הפרקליטות בז'נבה".

פרננדס: הגנב, דמות מוכרת בישראל

לואיס פרננדס, יצטרך להחליט בתחילת השבוע הבא האם הוא מעביר 400 אלף יורו לקבוצה הקטארית או האם יעמוד בסירובו להעביר לקבוצה את הסכום אותו הוא חייב לה ולמעשה יסיים בשלב זה את דרכו כמאמן כדורגל.

פרננדס לא נשמע מודאג מאז התפוצצה הפרשה ומשוכנע שראשי ההתאחדות לכדורגל בישראל יעזרו לו מול נציגי פיפ"א שקבעו כי הוא לא יוכל לאמן עד שיסדיר את חובו לקבוצה הקטרית, לאחר שהפסיד בכל הערכאות המשפטיות.

פרננדס מספר למקורביו את הסיפור המלא וכיצד "עקצו" אותו והיה מי שלא העביר את 400 אלף היורו ששילם ארקדי גאידמק לאדם מסויים כדי שזה יעביר אותם לקבוצה הקטארית. על פי פרננדס ומקורביו, אותו בנאדם קיבל כסף מגאידמק ונציגיו, אך הכסף נעלם.

המתווך עליו מדבר פרננדס הוא דמות מוכרת בכדורגל הישראלי, דמות מעוררת מחלוקת, דמות שהיתה מעורבת מאוד בנעשה בכדורגל הישראלי, בעיקר בשנה בה אימן פרננדס את בית"ר ירושלים. עם זאת, אותה דמות היתה מעורבת בעוד קבוצות והאדם מאחורי הדמות התגלה כנוכל לא קטן. 

בהתאחדות לכדורגל ממשיכים להביע אמון  בפרננדס ומשוכנעים שהוא יעמוד על הקווים במשחקים מול לטביה וגיאורגיה בסוף החודש הבא במסגרת מוקדמות יורו 2012.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק