לוין: הראש כבר בגלאזגו

בהפועל היו מרוצים מהניצחון הקטן 0:1 על אשדוד והם כבר מתחילים בהכנות לקראת הגומלין באייברוקס מול ריינג'רס ביום חמישי. לוין: לקחנו בחשבון שלא תהיה הצגה גדולה. חזן: אנחנו בתקופה רעה

שבת 17 פברואר 2007
מערכת TELESPORT

בהפועל תל אביב היו מאוד מרוצים מהניצחון 0:1 על אשדוד והם כבר מתחילים בהכנות לקראת הגומלין באייברוקס מול ריינג'רס.

אלון חזן: "אנחנו בתקופה רעה ואנחנו מפגינים יכולת חלשה. בסיבוב הראשון היינו במקום טוב וגם זה היה כתוצאה מביטחון כיום אין לשחקנים את הביטחון ואני מקווה שנמצא את הדרך לצאת מזה יותר מהר.

הייתה לנו היום אפשרות לשחק עם הפועל שלא היטיבה לשחק. שיחקנו כבד ומגושם וככה אי אפשר לנצח משחק. אני מקווה שנצליח במשחק הבא".

ניר לוין: "אפשר כבר להתחיל להתכונן לקראת גלאזגו. לא היה לנו משחק טוב היום אבל כבר ראיתי בהרבה מקומות שבהפועל אוהבים 0:1 קטן ועשיתי את זה. במשחק שבו היינו צריכים למצוא אנרגיות מחודשות שיחקנו מול יריבה חזקה כמו אשדוד, אז היה חשוב לנו לנצח.

לקחנו בחשבון שלא תהיה הצגה גדולה ואני שמח שבסופו של דבר השחקנים הביאו את שלוש הנקודות, גם אם בדרך לא כל כך מבריקה.

לקחנו בחשבון שאבוקסיס לא יוכל לשחק 90 דקות אחרי גלאזגו. גליל (בן שאנן) עשה עבודה טובה וחשוב לדעת שבשביל קבוצה שמשחקת באירופה צריכים סגל רחב ואנחנו כבר מסתכלים הלאה לקראת גלאזגו".

סלים טועמה, שנבחר לשחקן המצטיין: "ביום רביעי היה לנו משחק חשוב ואני שמח שניצחנו וגם היום אני שמח שהצלחנו לקחת את המשחק ועכשיו צריך להתכונן לקראת המשחק הבא בגלאזגו".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק