חולון וראשלצ רוצות להמשיך במומנטום

המלצת WINNER למשחק הכדורסל: הפועל חולון ניצחה את הפועל ירושלים במלחה עם שמונה שחקנים בסגל בלבד, מקווה להמשיך את המומנטום כשתארח הערב את מכבי ראשון לציון

שבת 19 פברואר 2011
אור מויאל

 הפועל חולון שעשתה את הניצחון הגדול ביותר של העונה בשבוע שעבר, לאחר שניצחה את הפועל ירושלים במלחה עם שמונה שחקנים בסגל בלבד, מקווה להמשיך את המומנטום כשתארח הערב את הקבוצה החמה של הליגה מראשון לציון. זו אותה מכבי ראשון לציון  שמגיעה לאחר חמישה ניצחונות רצופים.

חולון שקיבלה בשורות טובות באמצע השבוע לאחר התרומה הכספית של רענן כץ, תקווה לרשום ניצחון שלישי רצוף שישפר את מיקומה לקראת השלבים המכריעים של העונה, ואולי תוכל לחלום על יתרון ביתיות בסוף העונה הסדירה.

מנגד, הכתומים של אפי בירנבוים יודעים שניצחון יעלה אותם למקום השני בטבלה לפחות עד סיום שאר משחקי המחזור. בנוסף, בראשון לציון לא שוכחים את המפגש הקודם בין שתי הקבוצות, בו חולון ניצחה בתוצאה 87:85 לאחר סל ניצחון דרמטי של קאסיב פאוול בשניה האחרונה וניצחון בהחלט יהווה סוג של נקמה.

כמו בשבוע שעבר חולון תצטרך תרומה מכל שחקני הסגל, עם זאת היא תהנה מההיתרון של אולם הפחים ותקווה להמשיך ולעשות את הבלתי יאומן למרות כל הבעיות שבקבוצה.

משחק מספר 60:  הפועל חולון (4+) - מכבי ראשון לציון. ההימור: 1

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק