מילאן בקושי, ראניירי התפטר

איטליה: מילאן הייתה צריכה נס כדי לנצח 1:2 את קייבו משער ניצחון של אלסנדרו פאטו ולשמור על המקום הראשון בגאווה. ראניירי החליט להתפטר לאחר שרומא הוליכה 0:3 והפסידה 4:3 לגנואה. הפסד גם ליובה. מאוחר יותר נאפולי בקאטניה

יום ראשון 20 פברואר 2011
מערכת TELESPORT

הלחץ סביב מילאן התחיל להתהדק לאחר הפאשלות בתקופה האחרונה, כאשר אינטר האלופה הניצחית של העשור האחרון כבר מצמקת פערים, דאגו הרוסונרי להשיג ניצחון חוץ דיי בקושי 1:2 נגד  קייבו.

מילאן עלתה ליתרון מהיר בדקה ה-25 כאשר רוביניו כבש, אולם במחצית השנייה דווקא המקומיים השוו עם שער נהדר של פרננדס (61). לקראת הסיום לחץ של המילאנזים עם שער של פאטו (82) סגר את הסיפור וזה לאחר שדה לוקה (84) ספג כרטיס אדום והותיר את קייבו ב-10 שחקנים.

הלחץ סביב קלאדיו ראניירי מתחיל להיות יותר ויותר הדוק בעקבות ההפסד לא מחוייב  המציאות 4:3 מול גנואה. הג'ילארוסי עוד הוליכו 0:3 ענק משערים של מקסס 06), בורדיסיו (16) והאל-קאפיטנו פרנצ'סקו טוטי (51), אבל חצי שעה מהסרטים של גנואה הפכה את התוצאה לחלוטין, פאלסיו (52,74) ועוד צמד ענק של פאלשוי (68,86). בתוספת הזמן ראפינה הורחק בשורות גנואה אבל עדיין השמחה של המקומיים הייתה בשמיים. 

בעקבות ההפסד, החליט קלאדיו ראניירי להתפטר מאימון רומא. תמיד חשבתי רק טוב עבור רומא, והמהלך שלי עכשיו זה גם לטובת הקבוצה. לאחר ההפסד הלכתי לחדר ההלבשה, הודתי לשחקנים וביקשתי להתפטר מהקבוצה". כעת רומא נמצאת ללא מאמן אבל ישנם לא מעט שמועות שקרלו אנצ'לוטי, מאמנה של צ'לסי עשוי לעזוב את האי הבריטי ולשוב לארץ המגף.

לאציו לא עבדה קשה כדי לנצח 0:1 את בארי משער יחיד של הרננס בדקה השישית בלבד. שתי קבוצות שאיכזבו אלו אודינזה שנפרדה בתיקו מאופס נגד ברשיה וגם פיורנטינה סיימה באותה תוצאה את המשחק נגד סמפדוריה.

תוצאות נוספות מאיטליה:

לצ'ה - יובנטוס 0:2

פארמה - צ'ז'נה 2:2

מאוחר יותר נאפולי תחפש לשוב למקום השני בטבלה במפגש מסקרן מול קאטניה. 

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק