2 המלצות WINNER לשני

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם על שני משחקים מהגביע האנגלי והליגה הפורטוגלית. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום שני 21 פברואר 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 80 - ספורטינג ליסבון - בנפיקה ליסבון - 2 (יחס 1.90)

ספורטינג מדורגת במקום השלישי בטבלה במרחק של 12 נק' מבנפיקה שבמקום השני והיא מאוד רחוקה מפורטו שבדרך לזכות העונה באליפות שהיא בפער של 11 נק' על בנפיקה. ספורטינג מסיימת בתיקו בשלושת המשחקים האחרונים שלה, שניים בליגה מול נאבאל ומול אולאנסה וגם בליגה האירופית מול הריינג'רס בחוץ. בנפיקה מהצד השני נמצאת בכושר משחק פנטסטי כשהיא מנצחת ב-14 משחקים ברצף בכל המסגרות. במשחק האחרון היא ניצחה את שטוטגרט הגרמנית, במסגרת הליגה האירופית. ספורטינג משיגה העונה בבית מאזן לא מרשים של שלושה ניצחונות בלבד לצד שני הפסדים וארבע תוצאות תיקו. בנפיקה מהצד השני משיגה בחוץ שישה ניצחונות ושלושה הפסדים בתשעת משחקי החוץ האחרונים שלה. בנפיקה תהנה היום מחזרתו של מלך השערים שלה, אוסקר קרדוזו, אך מהצד השני היא סובלת מפציעות של סביולה שככל הנראה לא ישחק ושניים שבטוח לא ישחקו הם לוסיאנו ורמירז. בנפיקה לא סיימה העונה משחק חוץ בתיקו, ולדעתי גם הפעם זה אפשרי שלא יקרה. בכושר שלה, היא מסוגלת לנצח כרגע כל קבוצה, למרות החיסורים הקטנים היום. אני מסמן כאן 2.

משחק מס. 83 - ווסטהאם - ברנלי - 1 (יחס 1.60)

משחק במסגרת הסיבוב החמישי בגביע האנגלי מפגיש את ווסטהאם מהפרמייר ליג, אל מול ברנלי מהצ'מפיונשיפ. ווסטהאם במקום הלפני אחרון בפרמייר ליגה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי תיקו 3-3 מול ווסט בורמיץ' בחוץ, זאת אחרי הפסד ביתי 1-0 מול בירמינגהאם. ברנלי מהצד השני במקום השמיני בליגה השניה באנגליה כשהיא אחרי תיקו מול קרדיף ושני ניצחונות על ווטפורד ועל נוריץ'. ווסטהאם תחסר היום את קין, אפסון ואת תומקינס כאשר ברנלי מגיעה למשחק ללא פטרסון ומקאן. בכל זאת ווסטהאם תעשה את העבודה לדעתי והיא תנצח את המשחק הזה .אני מסמן כאן 1.

 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק