תיקו בין מכבי תא לארסנל קייב

במשחק אימון שנערך במגרש האימונים בקרית שלום, נפרדו מכבי תל אביב וארסנל קייב בתיקו ללא שערים. מכבי ת"א בצוותא עם האוקריאנים בחנו את הבלם הניגרי, תאיה באבלולה מאחווה עראבה

יום שני 21 פברואר 2011
שלמה חסיד

מכבי תל אביב קיימה אחר הצהרים (שני) משחק אימון במגרש האימונים בקרית שלום מול ארסנל קייב האוקריאנית והתוצאה לא הרשימה עם תיקו מאופס בלבד.

מכבי תל אביב בחנה במשחק את הבלם הניגרי של אחווה עראבה, תאיה באבלולה ואף נבחן על ידי האוקריאנים תוך כדי המשחק. שתי הקבוצות הגיעו להזדמנויות אבל לא ניצלו את המצבים כדי לכבוש. דור מלול הגיע למצב הטוב ביותר בדקה ה-36 כשניסה לכבוש מרחוק אבל החמיץ את המסגרת. 

ארסנל קייב: סריי פוהורילי, בודאן שרשון, סרהי סימוננקו, אנדריי אשנקו, גריצאי אולכסנדר (ארטם סראגורוצקי, 24), אנדריי בודאנוב, מקסים שטסקיך, ולודימיר ארגונוב (ארטם סראגוסקי, 75), רולאן גוסייב, לונוט מאזילו ו-ולודימיר פולבוי.

מכבי תל אביב: גיא סולומון, קלמי סבן, תאיה באבלולה, ריף פרץ, רוני גפני, גל אלברמן (מישל נחמיאס, 86), שרן ייני, גיז'רמו ישראלביץ' (מאור בוזגלו ,46), דור מלול (מושיקו לוגאסי, 60), יובל אבידור (יניב עזרן, 70) ורוברטו קולאוטי (אלי זיזוב, 74).

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק