קלדרה וגובאניני העופו פת

ליגת העל: אירוע חמור נרשם בין מאמן לשחקן מכבי פתח תקווה. ג'ובאניני ליכלך על הנהלת פתח תקווה ומאמן הקבוצה בעקבות שיתופו כאשר הוא פצוע. עוד מדברי לוזון: מה שהוא עשה זה פשע. אסולין: אנחנו נשאר בליגה

שבת 17 פברואר 2007
אשר גולדברג, מערכת TELESPORT

 תקרית חמורה אירעה בסיום המשחק בבלומפילד בהפסדה של מכבי פתח תקווה 2:1 מול בני יהודה. ג'ובאניני ליכלך על הנהלת פתח תקווה ותקף את מאמן הקבוצה, שהעלה אותו לשחק כאשר הוא פצוע.

שחקן הרכש השני של הקבוצה איבן קלדרה היה מעורב אף הוא בתקרית  עם המאמן לאחר שביים פציעה וסירב לעלות לשחק במחצית השנייה. השחקן המשיך לקטר על הספסל ולעג לצוות המיקצועי של הקבוצה.

לאתר TELESPORT נודע תחילה כי מכבי פתח תקווה מתכוונת לקנוס את ג'ובאניני בסכום של כ-10 אלפים דולר. אך הלילה הועפו השניים מהמועדון, נראה כי השניים תכננו את המהלך מבעוד מועד.

גיא לוזון, שהיה סוער בסיום המשחק אמר בסיום: "מראש ידעתי שאחד מהם צריך להיות מוחלף. מה שג'ובאניני עשה זה פשוט פשע, דבר שלא יעשה והוא יהיה על המטוס הראשון לברזיל.
 
נתתי לו הוראה, הוא חושב שהוא מבין הכל, אז הוא יחזור הביתה. אף אחד לא מחייב אותו לשחק עם זריקות, הוא אמר שהוא יכול לשחק. הצורה שהוא מדבר ממש חוצפה".

ליאור אסולין, חלוץ בני יהודה, שכבש צמד אמר בסיום: "ערב מצויין מבחינתי. המשחק הזה יוציא אותנו מהתחתית. אני מקווה מאוד. אני שמח כי השחקנים נתנו 200 אחוז, ועשינו את הבונוסים. זה עדיין מוקדם, יש עדיין סיבוב שלם, ביכולת כזאת אני בטוח שנשאר בליגה. אני שמח על כך.

אני חושב שמבחינתנו זה הלחץ מהתחתית. אני מפרגן לשופט על השיפוט הטוב ונקווה להמשך טוב יותר בסיבוב השני".

ניצן שירזי, מאמן בני יהודה תל אביב אמר בסיום: "ניצחון חשוב מאוד שלנו. ששאר קבוצות התחתית הפסידו. יש לנו משחק קשה מול בית"ר ירושלים, ואנחנו רוצים להנות מהניצחון הזה בזמן הקרוב".

ג'ובאניני ליכלך על ראשי מכבי פתח תקווה

 ג'ובאניני תקף את ראשי מכבי פתח תקווה במהלך המשחק הערב (שבת) מילולית ובעקבות כך הוחלף. השחקן טוען כי מתנהגים אליו בצורה מבזה ולא מתייחסים אליו. 

ג'ובאניני משחק עם זריקות, הוא הציל את הקבוצה לפני שנתיים ואינו מקבל תמיכה מהקבוצה וכנראה יצר הרגשות בין השחקן לקבוצתו התפרץ הערב בבלומפילד.

במכבי פתח תקווה יתקיימו דיון היום או מחר וכנראה דרכו של הברזילאי חזרה למולדתו קרובה מתמיד.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק