לא הבטיחו לנו גן של שושנים

בבית"ר היו מרוצים בסיום משחק הניצחון על פ"ת 0:1 מהתוצאה ופחות מהיכולת. מזרחי: החמצנו הזדמנויות רבות. לחמן: אנחנו מאוכזבים. זנדברג: בדרך לאליפות צריך לנצח בשיניים

שבת 17 פברואר 2007
מערכת TELESPORT

בבית"ר היו מרוצים בסיום משחק הניצחון 0:1 על הפועל פתח תקווה מהתוצאה, אך פחות מהיכולת.

יוסי מזרחי, מאמן בית"ר ירושלים: "פתחנו את המשחק טוב מאוד ושלטנו בחצי השעה הראשונה. החמצנו הזדמנויות והיריב ניצל זאת. בחצי השני עם הכניסה של עמית הייתה לנו יכולת יותר טובה בחלק ההתקפי והצלחנו לנצח וזה מה שחשוב.

היריב נלחם על החיים שלו וניסה להשוות, חבל מאוד שלא הצלחנו לכבוש את השני. באשר לצפיפות בצמרת אמר מזרחי: "אף אחד לא הבטיח לנו גן של שושנים".

אייל לחמן, מאמן הפועל פתח תקווה: "החמצנו היום המון הזדמנויות במיוחד נגד הגדולות. הפועל פתח תקווה הוכיחה היום שהיא קבוצה התקפית ואפשר היה לראות כבר בדקה הראשונה כשהשער נפסל את המגמה ההתקפית שלנו.

התחושה היא תחושה גדולה של אכזבה ואני מסיר את הכובע בפני השחקנים שלי. הדבר היחיד שהוא לא עובד זו הנגיעה האחרונה. היה חשוב לנו לצמצם את הפער וחבל שלא הצלחנו לעשות זאת".

מיכאל זנדברג, שנבחר לשחקן המצטיין במשחק אמר בסיום: "אני מרגיש טוב השנה, למרות שדווקא המשחק היום היה פחות טוב מבחינתי, אבל הכי חשוב שלקחנו שלוש נקודות.

משחק לא טוב שלנו ולא ככה רצינו לראות את הקבוצה, אבל בדרך לאליפות צריך לנצח בשיניים. פ"ת באו להילחם על החיים שלהם ואני שמח שהראינו אופי היום".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק