ברנדון רוי חוזר מול הלייקרס

המלצות NBA WINNER: הכוכב הפצוע של פורטלנד יעשה הלילה קאמבק דווקא מול הקבוצה של קובי בריינט, שרוצה להמשיך בתנופה אחרי התבוסה שהנחילה אתמול לאטלנטה 80-104

יום רביעי 23 פברואר 2011
שלמה חסיד
משחק לוהט צפוי הלילה ב-NBA כשפורטלנד תארח את לוס אנג'לס לייקרס, כששתי הקבוצות מציגות לראווה סגל עמוס בכוכבים, מה שהופך את המשחק לקשה לניחוש עבור המהמרים.

בפורטלנד חוזר הלילה הכוכב הגדול ברנדון רוי שהתאושש מפציעה, וחובר ללמרקוס אלדריג' שהוביל את הקבוצה בהיעדרו. אבל האם השניים האלה מסוגלים לתת תשובה לקובי בראיינט, שהממוצע שלו בעונה זו למשחק עומד על 25 נק'?

ביום רביעי שעבר, במשחק האחרון לפני האול-סטאר, פורטלנד ניצחה את ניו אורלינס 96-103 כשאולדריג' קולע 34 נק'. אבל הלילה רוי חוזר לראשונה מאז ה-15 בדצמבר, אז נותח בשתי ברכיו, ונראה איזה כימיה תהיה לו עם הכוכב החדש אולדריג', שכבר לא יצרטך לקחת את כל המשחק על כתפיו.

ב-7 בנובמבר רוי ואולדריג' הפסידו ביחד בסטייפל סנטר מול הללקרס 96-121. לרוי יש ממוצע של 25.2 נק' בחמשת משחקיו האחרונים בבית מול הלייקרס, שמצידה רוצה להמשיך בתנופה אחרי שהביסה אתמול את אטלנטה 80-104. אגב, לקובי בראיינט יש ממוצע נהדר של 33.9 ב-13 המשחקים ההאחרונים שלו בפורטלנד.

משחק מספר 35: פורטלנד בלייזרס (3+) - לוס אנג'לס לייקרס, ההימור: 1

תמונה: gettyimages

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק