2 המלצות WINNER לחמישי

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם על משחק מהליגה האירופאית ומשחק יורוליג. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום חמישי 24 פברואר 2011
אור מויאל

 משחק מספר 50 : פנרבחצ'ה אולקר – אולימפיאקוס (+2) , ההימור : 2.

המקום הראשון בבית ח' יקבע, אולי כבר הערב, כשפנרבחצ'ה אולקר תארח את אולימפיאקוס באיסטנבול.

שתי הקבוצות עם מאזן זהה של שלושה ניצחונות והפסד בודד,  כשבמשחק הקודם בין שתי הקבוצות ביוון פנרבחצ'ה אולקר גברה על אולימפיאקוס ב-14 נקודות ( 84:70 ) .

הטורקים צריכים ניצחון בשביל להבטיח את העלייה לשלב רבע הגמר וניצחון כאמור יקנה להם את המקום הראשון. מנגד, אולימפיאקוס תצטרך ניצחון מעל 14 נקודות בשביל להבטיח את העלייה דרך המקום הראשון בבית. במידה ותנצח מתחת ל-14 נקודות היא תבטיח את עלייתה לסיבוב הבא, כשניצחון במחזור הבא מול ז'לגריס יעלה אותה דרך המקום הראשון.

שתי הקבוצות מגיעות חבולות למשחק, כשסגנית אלופת אירופה תחסר את יואניס בורוסיס, מרקו קסל ויותם הלפרין. אצל פנרבחצ'ה אולקר, גאספר וידמאר ומירסאד טורצ'אן ייעדרו, עם זאת רוקו אוקו לניץ' שמוביל את הקבוצה בנקודות ובאסיסטים יחזור לשורת הטורקים לאחר שנעדר בהפסד בשבוע שעבר מול ז'לגריס.

אולימפיאקוס התאוששה מההפסד לפנרבחצ'ה אולקר במחזור הראשון של ה-TOP16 ומאז היא ניצחה את שלושת משחקיה האחרונים במפעל. מנגד, המארחת פתחה חזק עם שלושה ניצחונות ב-TOP16 אך רשמה את ההפסד הראשון שלה בשלב הנוכחי מול ז'לגריס בהארכה כשנראה שהפציעות מתחילות להשפיע על אלופת טורקיה.

משחק מס. 83 - שטוטגרט - בנפיקה ליסבון - 2 (יחס 2.45)

משחקי הגומלין בליגה האירופאית.  המשחק הראשון בין השתיים בפורטוגל הסתיים בניצחון של בנפיקה בתוצאה 2-1, תוצאה שעל פניו לא ממש טובה לפורטוגלים, אך בכושר של שטוטגרט, בנפיקה יכולה להיות אולי רגוע קצת. 

הגרמנים ניצחו רק פעם אחת במהלך ששת המשחקים האחרונים שלהם, גם זה היה על גלדבאך החלשה, 3-2 בחוץ.שטוטגרט הפסידה בארבעה משחקים במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה. שטוטגרט גם חסרה היום לא מעט שחקנים,  והיא תשחק ללא פוגרבניאק, גנטנר, מריצה, בוקה וללא גבהארט. 

בנפיקה,  שרודפת אחרי פורטו במסגרת הליגה הפורטוגלית, נמצאת בכושר מדהים כשהיא אחרי 15 ניצחונות רצופים בכל המסגרות, כשאפשר לומר ששני ההפסדים הקודמים שלה היו במסגרת ליגת האלופות, 2-1 מול שאלקה בבית ומול הפועל ת"א, 3-0 כאן בבלומפילד.

 בלי קשר לכך, בנפיקה טובה הרבה יותר משטוטגרט ולמרות שמדובר במשחק בית של הגרמנים, לדעתי הם צריכים להתרכז יותר בליגה שלהם, שם הם ממש בתחתית, מאשר במשחק הזה. אני מסמן כאן 2.

 צילום: GETTYIMAGES

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק