6 המלצות WINNER ליום שישי

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. על מה המלצנו הפעם? הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום שישי 25 פברואר 2011
מערכת TELESPORT

היום אנחנו ממליצים לכם על משחק מאנגליה, מהליגה השנייה מאיטליה ומהליגה השנייה בצרפת. בהצלחה למהמרים.

משחק מספר 22: נוטס קאונטי - צ'רלטון - X (יחס 2.75)

אחרי שנוטס קאונטי רשמה תיקו מפתיע מול מנצ'סטר סיטי בגביע הליגה, היא הובסה במשחק החוזר בתוצאה 5-0 והודחה כמובן. הקבוצה מדורגת במקום ה-18 בטבלת הליגה השלישית באנגליה, בסך הכל מדובר בקבוצה דיי חלשה. צ'רלטון  מדורגת במקום השביעי בטבלה כשהיא בעצמה מגיעה למשחק היום בכושר לא טוב אחרי שני הפסדים רצופים 3-1 מול אקסטר בבית ו-2-1 מול הארטלפול בחוץ. בסיבוב הראשון ניצחה צ'רלטון במגרשה בתוצאה 1-0. 

בשני המשחקים הקודמים בין השתיים שהיו במגרשה של נוטס קאונטי לא נרשמה הכרעה, זה היה לפני 17 שנה, בשני המשחקים שנוטס אירחה את צ'רלטון, המשחקים נגמרו בתיקו 3-3. הקשרים של נוטס קאונטי, קונור כליפורד וקווין מקדונלד חוזרים לסגל. קאלר רג'אן, המושאל החדש, יערוך היום הופעת בכורה בהרכבה של נוטס קאונטי. אצל צ'רלטון, המגן סימון פראנסיס פצוע ולא ישחק והוא מצטרף אל פול בנסון ואל פדריקו בסונה הפצועים. למרות חסרונים של שלושה שחקנים מההרכב של צ'רלטון ולמרות שנוטס קאונטי עם שחקן חדש בסגל ועוד שניים שחוזרים מצפיעה, לדעתי המשחק יהיה שקול מאוד. ההימור שלי כאן הוא X.

משחק מספר 23: ליבורנו - אקסולי - 1 (יחס 1.50)

ליבורנו מדורגת במקום השישי בליגה האיטלקית השנייה כשהיא ניצחה במחזור האחרון את נובארה החזקה, זאת אחרי שלושה הפסדים רצופים לסיינה, ויצ'נזה ולפורטוסומאגה החלשה. אסקולי מהצד השני מנצחת בשני משחקים מתוך שלושת המשחקים האחרונים שלה, שניהם בבית מול פיאצ'נזה ומול אותה לפורטוסומאג. ליבורנו משיגה העונה במגרשה הביתי מאזן של 5-4-4 כאשר אסקולי בחוץ עם מאזן של 3-4-7. בסיבוב הקודם ניצחה ליבורנו באקסולי בתוצאה 5-1 כשבסך הכל ליבורנו ניצחה את אסקולי בשמונה משחקים מתוך 11 מפגשים שהיו בין השתיים, ובשלושת המפגשים האחרונים. ליבורנו טובה יותר מאסקולי וההימור שלי כאן הוא עליה. אני מסמן כאן 1.

משחק מספר 12: ואן - אז'קסיו - X (יחס 2.40)

ואן מדורגת במקום ה-19 בטבלה כשהיא הפסידה בשלושה מתוך ארבעת המחזורים האחרונים. אז'קסיו מהצד השני במקום הרביעי בטבלה עם 38 נק', רחוקה 3 נק' מהפסגה כשהיא אחרי ארבעה ניצחונות בית רצופים כשהיא מנצחת רק פעם אחת במהלך תשעת משחקי החוץ האחרונים שלה, מתוכם היא הפסידה בחמישה. כוחה של אז'קסיו נובע בעיקר ממשחקי הבית שלה כשבחוץ היא למעשה דיי חלשה. ואן קבוצה חלשה בכללי ובעקבות כך אני מאמין שהמשחק יהיה צמוד היום. אני מסמן כאן X.

משחק מספר 14: לאבאל - בולון - 2 (יחס 2.90)

לאבאל מדורגת במקום ה-16 בטבלה כשהיא הפסידה במחזור האחרון 1-0 בשאטורו, זאת אחרי שתי תוצאות תיקו מול טור ומול נאנט. היא תארח היום את בולון החזקה שמדורגת במקום השלישי בטבלה כשזו מגיעה למשחק היום אחרי חמישה ניצחונות ליגה רצופים. בולון ניצחה בשני משחקי החוץ האחרונים שלה את נים ואת איסטרס, לאבאל בבית משחקת מצויין והיא ניצחה בשישה מתוך תשעת משחקי הבית האחרונים שלה ולא הפסידה במגרשה במהלך 14 המשחקים האחרונים. זאת הסיבה שהיחס כאן נוטה לכיוונה של לאבאל, אבל דווקא היום לדעתי בגלל הכושר המצויין שבולון נמצאת בו, היא יכולה לעצור את לאבאל. אני מסמן כאן 2.

משחק מספר 16: מץ - שאטורו - 1 (יחס 1.75)

מץ מדורגת במקום ה-18 בטבלה, היא מגיעה למשחק היום אחרי שתי תוצאות תיקו מול אז'קסיו ומול נאנט. הקבוצה ניצחה רק פעם אחת במהלך תשעת המשחקים האחרונים שלה והיא תארח היום את שאטורו שניצחה במחזור האחרון 1-0 את לאבאל, זאת אחרי תקופה קשה מאוד בה הפסידה הקבוצה בשבעה משחקים מתוך תשעה. שאטורו הפסידה בכל חמשת משחקי החוץ האחרונים שלה כשמץ מהצד השני משיגה בשבעת משחקי הבית האחרונים שלה שלוש תוצאות תיקו, שני ניצחונות והפסד אחד בלבד. יהיה משחק צמוד לדעתי אך אני מאמין שמץ תשיג פה ניצחון חשוב מאוד. ההימור שלי הוא 1.

משחק מספר 18: נים - קלרמונט - X (יחס 2.55)

נים מדורגת במקום ה-17 בטבלה כשהיא חלשה מאוד בתקופה האחרונה בה היא רושמת חמישה הפסדים רצופים. קלרמונט מהצד השני מדורגת במקום ה-13 בטבלה כשגם היא לא ממש מרשימה בתקופה האחרונה בה היא הפסידה בשלושה מתוך חמשת המשחקים האחרונים שלה, כשלפני כן היא דווקא שיחקה מצויין ורשמה חמישה ניצחונות בשישה משחקים לפני ההפסד בגביע לרימס. קלרמונט ניצחה את המשחק הקודם בין השתיים בביתה 2-0 כשבעונה שעברה היא כבר רשמה ניצחון חוץ בנים 1-0 קטן. המשחק היום יהיה צמוד מאוד לדעתי, קלרמונט קבוצה טובה יותר ולדעתי המשחק היום יסתיים בתוצאת תיקו. ההימור שלי כאן הוא X. 


בהצלחה לכל המהמרים !

צילום: GETTYIMAGES

 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק