בקיסריה יוחלט אם נמני יפתח

ליגת העל: קפטן מכבי ת"א ישוחח עם אלי כהן בנושא שיתופו בהרכב הראשון של הקבוצה הערב במשחק מול מכבי חיפה. אלפיים צהובים אמורים לתמוך בקבוצה הערב בקריית אליעזר במשחק העונה של שתי הקבוצות

יום ראשון 18 פברואר 2007
אשר גולדברג

מכבי ת"א תצא הבוקר צפונה ותקיים את ההכנות המסכמות שלה לקראת המפגש הערב מול מכבי חיפה בקיסריה. רק כשהקבוצה תגיע למלון בעיר הצפונית יוחלט האם הפטן אבי נמני יעלה בהרכב או יישב על ספסל הקבוצה.

אמש קיים נמני ששיתופו במשחק העסיק כל היממה אתמול את האוהדים אימון מלא אך ללא עומסים. ושחקני הקבוצה אשר רוצים לראות את הקפטן על כר הדשא הערב כמו גם המאמן מקווים כי נמני יוכל לשחק. מעבר לבעיות ההרכב שיש לכהן בעמדה של נמני המאמן טרם החליט מי מבין קובי מוסא לשירן ייני יפתח בעמדת המגן הימני.

המסר שהעביר המאמן לשחקניו במהלך השבוע האחרון הוא כי המשחק הערב הוא משחק העונה של הצהובים וכי רק אחריו יתברר האם ניתן לדבר בקול רם על האליפות. עקב חשיבות המשחק הבעלים לוני הרציקוביץ' דחה נסיעה פרטית לחו"ל בכדי להיות יחד עם שחקניו וכ-2000 אוהדי הקבוצה הערב בקריית אליעזר.

מהמשטרה נמסר כי הערב יעברו האוהדים בדיקות קפדנות בכניסה למגרש וכי כוחות ביטחון מוגברים יתרכזו גם בתוך היציעים שיאכלסו את אוהדי הקבוצה האורחת.   

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק