2:4 למכבי תא באשקלון

ליגת העל: אחרי ההפסד להפועל חיפה וההתרחקות מהמוליכות, איווניר שלח למערכה את התותחים הכי כבדים שלו. ההרכב ההתקפי סיפק את התוצרת, והצהובים חוזרים לת"א עם ניצחון 2:4 מצמד של עטר ושערים של קולאוטי ומדוניאנין

שבת 26 פברואר 2011
מערכת TELESPORT
המחזור ה-24 בליגת העל נפתח היום (שבת) באצטדיון 'סלה' באשקלון, כאשר הקבוצה המקומית אירחה את מכבי תל אביב. אחרי שרשמו הפסד ליגה ראשון בעידן מוטי איווניר, הצליחו הצהובים לשוב למסלול הניצחונות על חשבון הקבוצה הדרומית של גיא עזורי, עם ניצחון 2:4. 

איווניר השתמש בכל הכלים ההתקפיים אשר עומדים לרשותו, ובהרכב שלו פתחו רוברטו קולאוטי, דימיטר רנגלוב, אלירן עטר ומאור בוזגלו. ריף פרץ הצעיר, תוצר מחלקת הנוער, קיבל גם הוא את הקרדיט בהרכב הצהובים.

מהלך המשחק:

דקה אחת הספיקה לאלירן עטר כדי לכבוש את ה- 0:1 של מכבי ת"א מבישול של רוברטו קולאוטי. 7 דקות לאחר מכן, המארחת יכולה היתה לאזן כאשר כדור חופשי של מחמוד עבאס חלף בסמוך לקורת שערו של שטראובר וחמק החוצה.

בדקה ה-14, קולאוטי התכבד בשער משלו. בוזגלו קיבל כדור עומק ממדוניאנין, דהר לרחבה ללא מפריע וגלגל לעברו של קולאוטי, שגם הוא נותר ללא כיסוי ובקלילות בעט פנימה.

הקבוצה הדרומית לא אמרה נואש, ובדקה ה-27 שניר גואטה קיבל כדור מרביד גזל ומכ-25 מטרים ירה טיל אדיר לחיבורי שערו של שטראובר. 1:2 למכבי ת"א, אשקלון חוזרת למשחק.

בדקה ה-66, כדור חופשי נחת על ראשו של אריק גאו, שמקרוב נגח את שער השוויון פנימה- 2:2 באשקלון. פחות משתי דקות לאחר מכן, מאור בוזגלו הזין את האריס מדוניאנין בכדור מתוזמן היטב, והאחרון בעט פנימה כדי להחזיר את היתרון למכבי.

בדקה ה-75, התקפה תכליתית של הצהובים הסתיימה בבישול של מדוניאנין לעטר, שהשלים צמד אישי- 2:4 לחבורה של איווניר.

הרכב אשקלון: סטיבן אהורלו, שי פטלק (אושרי גיטא 64'), דרקו לובריץ', סואד פילקוביץ' (אלול 79'), אדיר טובול, רביד גזל, אמייה טגה, שניר גואטה, מחמוד עבאס (דניאל היידמן 78'), אריק גאו, איליה יבוריאן (הורחק, 82').

הרכב מכבי ת"א: לירן שטראובר, אלירן ג'ורג', סאבו פאביצ'ביץ', אבי סטרול, יואב זיו, ריף פרץ (יובל אבידור 84'), האריס מדוניאנין, מאור בוזגלו, אלירן עטר, דימיטאר רנגלוב (גיז'רמו ישראלביץ' 33'), רוברטו קולאוטי (גל אלברמן 63').

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק