זה יכול להיות גמר הפלייאוף

הניקס עם סטודמאייר וכרמלו אנתוני תגיע הלילה למיאמי של וויד, לברון ובוש. הניקס רוצה להתאושש מההפסד לקליבלנד, ואנתוני כבר התגבר על פציעתו, אבל שתי הקבוצות יודעות היטב כמה דם רע זורם בין שני המועדונים

יום ראשון 27 פברואר 2011
שלמה חסיד
 כרמלו אנתוני, כוכבה החדש של ניו יורק, כשיר להתמודדות הערב במיאמי. אנתוני התגבר על הפציעה שפקדה אותו במהלך ההפסד המפתיע לקליבלנד ביום שישי, ואמר למאמן מייק דאנוטוני כי הוא חש מאה אחוז בריא.

כרמלו אנתוני אמר: "המשחקים בין הניקס למיאמי תמיד מעניינים, במיוחד השנה. אם ננצח את המשחק, זו תהיה הצהרת כוונות ברורה מצידנו, וזה מה שאני מקווה שיהיה. אני מאמין שאנחנו מספיק חזקים בשביל לנצח".

בין השנים 1997 ל-2000 הניקס ומיאמי נפגשו שלוש פעמים בפלייאוף, שלוש פעמים הסדרה הגיעה למשחק מכריע, ושלוש פעמים מיאמי ניצחה, תמיד באולמה הבייתי. האם הלילה נצפה בשחזור של הקרבות ההם?

גם לברון ג'יימס התייחס למורשת הקרב בין שני המועדונים ואמר: "יש המון דם רע בין שתי הקבוצות וזה לא התחיל היום. אני מאמין שגם היום יהיה משחק מרתק".

 הדם הרע בין שתי הקבוצות החל לזרום לפני 15 שנה כשפט ריילי עזב את ניו יורק למיאמי, שם הוא מתפקד היום כנשיא.

אמארה סטודמאייר אמר לקראת המשחק: "יהיה חשמל באוויר. יש במיאמי הרבה תושבי ניו יורק שגאים בקבוצה שלנו ויבואו לתת רוח גבית". אגב, כרטיסים לשורות הנמוכות למשחק הלילה נמכרים תמורת 2,500 דולר בממוצע, כאשר באזורים המיוחסים יותר מחיר הכרטיס מגיע ל-9,000 ירוקים.

ולגבי השאלה שמעסיקה את כולם - מתי אנתוני וצ'אנסי בילאפס שהגיעו בשבוע שבר, יהפכו לחלק אינטגרלי מניו יורק? אנתוני נדרש לעניין כשאמר: "עד הפלייאוף יש 26 משחקים ועד אז בטוח נתחבר, אבל בכדי שזה יקרה צריך לקחת כמה משחקים גדולים. ככה נתחבר יותר מהר".

משחק מספר 58: מיאמי היט - ניו יורק ניקס (9+). ההימור: 2

צילום: GETTYIMAGES


 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק