קנסות כבדים לשחקני אשדוד

הבעלים לא היו מרוצים מהיכולת של השחקנים אמש במשחק ההפסד להפועל ת"א וקנסו את השחקנים. בן זקן: חזן ימשיך עד תום העונה

יום ראשון 18 פברואר 2007
אשר גולדברג
שחקני מ.ס. אשדוד שבו הביתה מאוכזבים אמש לאחר ההפסד 1:0 להפועל ת"א בבלומפילד. הבוקר נודע כי השחקנים ישארו מאוכזבים גם בהמשך השבוע מאחר שראשי המועדון החליטו לקנוס אותם בחמש נקודות ליגה.

ראשי המועדון ובראשם ג'קי בן זקן וחיים רביבו כעסו אמש על היכולת שהקבוצה מגלה לאחרונה ובעיקר על חוסר הרצינות וההתלהבות שמורגשת בין השחקנים והורגשה גם אמש בהפסד להפועל ת"א.

בקרב הצוות המיקצועי שוררת אכזבה משחקני הרכש הזרים של הקבוצה ובראשם מהקשר ז/אן ז/אק גוסו גוסו שאינו תורם מיקצועית דבר. המאמן אלון חזן מתכנן לקיים שיחה ארוכה עם השחקנים בקרוב בניסיון להשיב אליהם את רוח הלחימה שהביאה אותם לפתיחת העונה המוצלחת, בתקווה כי הקבוצה תוכל להיאבק עד סיום העונה על המקומות 2-3. מי שיוכל אולי לעזור לקבוצה הוא הקשר דויד רביבו שצפוי לשוב מפציעה בעוד שבועיים לאחר שחלה הטבה במצבו הגופני. 

הבעלים של מ.ס אשדוד, ג'קי בן זקן התראיין היום ל- TELESPORT: "נושא אלון חזן אינו עולה כלל על סדר היום אצלי חזן אינו אשם והוא ימשיך כמאמן עד סיום העונה אני רוצה לקוות ולהאמין שהקנס והכעס שלי יפעלו על השחקנים. כפי שכבר אמרתי חזן ממשיך, מי שהמשך דרכם  במועדון ישקל, אלה הם השחקנים. מצב כזה באשדוד הוא בלתי נסבל".

צילום: אתר דולפינים

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק