לא חלמנו על תוצאה כזו

הפועל תל אביב חוגגת ניצחון 1:4 אדיר על מכבי חיפה, שהעניק לה את המקום הראשון בטבלה. יוסי אבוקסיס: "לנו המשחק היה יותר קריטי", ערן זהבי: "הפועל ת"א הקבוצה הכי טובה בליגה"

יום ראשון 27 פברואר 2011
מערכת TELESPORT
הפועל ת"א עשתה הערב (ראשון) צעד חשוב בדרך לשמירה על תואר האליפות, כשגברה על היריבה הגדולה שלה ומוליכת הטבלה ערב המחזור, מכבי חיפה, בתוצאה 1:4 והעפילה לפסגת הטבלה. 

יוסי אבוקסיס אמר: "אחרי פתיחה טובה שלנו, חיפה הצליחה לחזור והגול של זהבי היה משמעותי. החלוצים שלנו מצליחים להתיש את שחקני הקבוצה היריבה".

"לנו המשחק היה יותר קריטי מלמכבי חיפה, כי אם הם היו מנצחים היה נפתח פער של 5 נקודות. אנחנו צריכים להיות רגועים ולחשוב כבר על המשחק הבא, והראש שלנו בירושלים. אנחנו מקדישים לאלי גוטמן את הניצחון".

בן שהר: "על תוצאה כזו לא חלמנו. פתחנו טוב ולמרות שהם חזרו הראנו אופי. שיחקנו טוב. כיף לתת את הניצחון הזה לקהל המדהים הזה. עשינו את העבודה מול מכבי חיפה וצריך להמשיך לעשות את העבודה". 

ערן זהבי אמר: "לא יכולתי להמשיך והעדפתי שמי שיכול לתת את ה-100% ייכנס במקומי. אם הייתי יודע שזו תהיה התוצאה, אולי הייתי מושך עוד קצת. הפועל ת"א הקבוצה הכי טובה בליגה, אבל יש עוד דרך ארוכה ולא צריך להסתנוור מהיכולת אלא להמשיך אותה. אם נמשיך ביכולת הזו, התוצאות יהיו כאלו".

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק