וויליאמס ינסה לעצור המפולת

המלצת NBA WINNER: כוכבה החדש של ניו ג'רזי ינסה לעזור לה להימנע מהפסד שישי ברציפות, כשתשחק הלילה מול פיניקס הרוצה לרשום ניצחון רביעי ברציפות. וינס קרטר מפיניקס מתכונן למפגש מול האקסית

יום שני 28 פברואר 2011
שלמה חסיד
הצטרפותו של דרון וויליאמס לניו ג'רזי בחלון ההעברות בשבוע שעבר עדיין לא עזרה לקבוצתו, אבל הלילה יתכן כי וויליאמס יוכל למנוע הפסד שישי ברציפות של הקבוצה, כשזו תארח את פיניקס, הרוצה לרשום ניצחון רביעי ברציפות.

וויליאמס הגיע מיוטה בתמורה לרכז דווין האריס, עוד ארבעה שחקנים פלוס שלושה מיליון דולר. עכשיו רק נשאר לו לעמוד בציפיות הגבוהות. בשני משחקיו הראשונים בקבוצה הוא הפסיד לסן אנטוניו ויוסטון, וקלע בממוצע 21.1 נק'. 

וויליאמס קלעי רק 14.3 נק' בממוצע בשלושה שמחקים מול פיניקס השנה, בגלל פציעה שמגבילה אותו. "הגעתי לקבוצה חדשה ואני עדיין מנסה ללמוד את השפה שמדברים פה", הוא אמר. "לימדו אותי שהתרופה הכי טובה לחבלי קליטה הם הניצחונות במגרש".

ב-12 בינואר, עדיין בלי וויליאמס, ניו ג'רזי לקחה את פיניקס להארכה לפני שהפסידה 109-118, הפסד שמצטרף למאזן שלילי של 12 הפסדים מ-14 משחקים של ניו ג'רזי לפיניקס במשחקים האחרונים.

סטיב נאש ווינס קרטר, שני התותחים של פיניקס, קלעו כל אחד 23 נקודות לקבוצתם מול ניו ג'רזי לפני חודש. גראנט היל מפיניקס אמר לקראת המשחק הלילה :"אנחנו נמצאים בשיא שלנו ורוצים שזה ימשך, כי זו הרגשה פשוט נפלאה".

המשחק הגדול ביותר שהיה בין פיניקס לניו ג'רזי התקיים ב-7 בדצמבר 2006. פיניקס ניצחה 157-161 אחרי שתי ההארכות, כאשר סטיב נאש קולע 42 נק', ואילו וינס קרטר קלע 31, כשעדיין שיחק בניו ג'רזי. הלילה קרטר ונאש ישתפו פעולה מול אותה נטס וקרטר אמר: "אני מוכן לחזור על אותו משחק עם אותה תוצאה בסיום".

משחק מספר 86: ניו ג'רזי נטס (2+) - פיניקס סאנס. ההימור: 2

תמונה: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק