2 המלצות WINNER לשלישי

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. על מה המלצנו הפעם? על שני משחקי כדורגל מהליגה הספרדית. הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום שלישי 01 מרץ 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 14 - אספניול - מאיורקה - 1 (יחס 1.70)

אספניול מדורגת במקום החמישי בטבלה והיא מנצחת במשחק האחרון שלה 4-1 גדול את סוסיאדד, זאת אחרי שישה הפסדים רצופים ! מאיורקה מהצד השני במקום ה-11 בטבלה כשהיא מפסידה בשני המשחקים האחרונים שלה לברצלונה ולסוסיאדד. אספניול תשחק היום ללא טורס המושעה וללא פורלין, באנה ואוסבלדו הפצועים. מאיורקה מהצד השני תחסר את ראמיס ואת ויקטור. לא נשכח שאספניול היא קבוצת בית מצויינת, מאיורקה לא ממש מרשימה במשחקי החוץ שלה. לדעתי אחרי הניצחון במחזור האחרון ובכושר הלא טוב של מאיורקה בשבועיים האחרונים, אספניול תנצח את המשחק הזה. אני מסמן כאן 1.

 

משחק מס. 24 - סביליה - ספורטינג גיחון - 1 (יחס 1.40)

סביליה מדורגת במקום השביעי בטבלה ואחרי שני ניצחונות רצופים על הרקולס ועל פורטו בליגה האירופית, נפרדה הקבוצה בתיקו 2-2 מול א. מדריד במחזור הליגה האחרון, כשהיא שיחקה בהרכב חסר מאוד. 

גם היום היא תשחק בהרכב חסר כשהיא חסרה את קנוטה, קאסרה, רומאריק ואת השוער הראשון פאלופ. גיחון מהצד השני במקום ה-17 בטבלה. היא אחרי ארבעה משחקים ללא ניצחון עם שלוש תוצאות תיקו ברצף בשלושת המחזורים האחרונים. 

גיחון תחסר למשחק היום את אלברטו ריברה. סביליה בגדול קבוצה מצויינת והיא הוכיחה במחזור האחרון שגם בהרכב חסר מאוד היא מסוגלת לשחק טוב. היום יש לה משחק קל על הניר ולדעתי את המשחק הזה היא תנצח. אני מסמן כאן 1.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק