דוויט הווארד מחכה לניקס

המלצות NBA WINNER: כוכב אורלנדו היה מצוין בניצחון על שארלוט ביום א', אבל ממול מגיעה ניו יורק עם הרכש החדש כרמלו אנתוני שהעמיד ממוצע קריירה של 28.1 מול המג'יק, וינסה הלילה לנקום את ההפסד האחרון של קבוצתו לאורלנדו בדיוק לפני חודשיים

יום שלישי 01 מרץ 2011
שלמה חסיד
 אורלנדו מג'יק תארח הלילה את ניו יורק ניקס למפגש מסקרן ועמוס כוכבים, כאשר כל תוצאה שתיפול במשחק לא תפתיע איש. 

אורלנדו הביסה ביום ראשון 86-100 את שארלוט, כשדוויט הווארד שוב מככב בושורתיה. הווארד אמר לקראת המשחק הלילה: "אנחנו בכושר טוב ויכולים לנצח כל יריבה בכל משחק. עם זאת הלילה יהיה יהיה משחק לוהט ומבחן דרכים חשוב לשתי הקבוצות, בפרוס חודש מרץ שבו כבר צריך להיות בשיא הכושר כי המאני טיים כבר מעבר לפינה". 

ביום שישי האחרון הביסה אורלנדו את אוקלהומה 88-111, כאשר דוויט הווארד קולע 40 נקודות במשחק, ומוכיח עד כמה הוא בכטשר עילאי. מאמנו סטן ואן גנדי החמיא לו כשאמר: "אין ספק שהווארד הוא השחקן המוביל שלנו והברומטר של הקבוצה. כשהוא טוב אנחנו מנצחים, וכרגע הוא בתקופה מצויינת". 

בניקס עדיין זוכרים את ההפסד המשפיל שלהם ביום שישי לקבוצה הגרועה בליגה כרגע, קליבלנד קוואלירס, 109-115, שהגיע מיד אחרי הניצחון על מילווקי 108-114 בערג הפתיחה של כרמלו אנתוני וצ'אנסי בילאפס בקבוצה. ביום א' הם התאוששו בניצחון מזהיר על מיאמי 78-84, כשלאחר מכן אמר מאמן הקבוצה מייק דאנטוני: "אנחנו טובים כבודדים וכרגע מסמתכים על יכולת אינדבידואלית של שחקנים. ככל שיעבור הזמן תיווצר בינינו כימיה. להערכתנו זה יקרה בדיוק בזמן - כשהפלייאוף יפתח באזור חודש אפריל". 

ב-30 בדצמבר אורלנדו ניצחה את הניקס 103-112, כאשר דוויט הווארד קולע 24 נק' ומוסיף 18 ריב'. סטודמאייר קלע אמנם 30 נק' אבל זה כאמור לא הספיק לקבוצתו. מי שיכול לעזור לניו יורק לנקום זהו כרמלו אנתוני שהשיג מול אורלנדו ממוצע קריירה של 28.1 נק' - הממוצע הכי גובה שלו מול קבוצה יריבה להוציא את קבוצתו הנוכחית.

משחק מספר 26: אורלנדו מג'יק - ניו יורק ניקס (7+), ההימור: 2

תמונה: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק