גביע: 0:4 חלק לקש על בש

גביע המדינה: מחצית וחצי הספיקה להפועל ק"ש כדי לפרק 0:4 ללא מענה את הפועל באר שבע של קלינגר. בדש, קרסיצ'יץ', עמאשה ואבוחצירא בפנדל כבשו. הפועל פ"ת בחוץ לאחר ההפסד בנתניה. גם הרצליה בחוץ, אשדוד בשלב הבא. גם הפועל חיפה ניצחה, בהארכה את נס ציונה

יום שלישי 01 מרץ 2011
שלמה חסיד

הפועל קרית שמונה פתחה את ערב (שלישי) גביע המדינה והעפילה לשלב רבע הגמר לאחר 0:4 מוחץ נגד הפועל באר שבע, החלשה של ניר קלינגר. 

המאמן המנצח, רן בן שמעון: "ניצלנו את המצבים כמו שצריך. רואים כאן בקבוצה שיש קו של התקדמות, עומדים בלחץ. יש כאן רצון של השחקנים. תמיד אנחנו שומרים אנרגיות כדי לחזור מהר.  אני מעריך את השחקנים שלי".

ניר קלינגר, מאמן הפועל ב"ש: "זה דרך לא נעימה ככה. צריך להתמודד גם עם הצלחות וגם עם מצבים קשים. לא הלך לנו במגרש, היה לנו תיסכול. חבל מאוד. ממשיכים הלאה, אנחנו לא מרימים ידיים". 

שמעון אבוחצירא, שבישל וכבש הערב: "אני מאושר כאן. חזרתי מיוון, היום אני במועדון מצויין. אני שמח. הצגנו יכולת טובה כמו כל שבת, זה גם תורגם לשערים ואני שמח על כך".

מהלך המשחק: בדקה ה-10 ברק בדש המהיר, הצליח להעלות את הצפוניים ליתרון מהיר. השער השני לא היה רחוק כאשר בריאן קרסיצ'יץ' בדקה ה-34 כבש את השני בקלות ללא הגנה באר שבעית. דקה לאחר מכן באר שבע התפרקה לאחר מכן כאשר ויעם עמאשה בתוך הרחבה כבש לאחר בישול נאה של אבוחצירא. במחצית השנייה אבוחצירא ניצל את הפנדל שנפסק לקבוצתו וכבש את הרביעי לק"ש (54). 

הפועל פתח תקווה הודחה מהשלב הבא לאחר שנכנעה 1:0 בדרבי השרון נגד מכבי נתניה. בדקה ה-52 עם שער של קרופניק. בדקה ה-71 קובי דג'אני הורחק בכרטיס אדום והותיר את האורחת ב-10 שחקנים.

גם מכבי הרצליה לא הנחילה הפתעה והפסידה 2:0 בבית מול מ.ס אשדוד. בדקה ה-62 טעות קשה אצל המקומיים ועמנואל סרקי ניצל זאת בתבונה. חמש דקות לאחר מכן, סרקי כבש שוב פעם וקבע 0:2 מהיר. 

עוד נציגה בליגת העל שהעפילה לשלב הבא, זוהי הפועל חיפה שנאלצה לחכות 120 דקות בהארכה כדי לנצח 1:3 את נס ציונה. ממש סמוך להפסקה הצליחה הפועל חיפה לעלות ליתרון משער של סשה סטויאנוביץ' . דרמה אמיתית לקראת הסיום, כאשר עמית אזולאי השווה כ-10 דקות לתום הזמן החוקי. בתוך הארכה הצליח חנן ממן להחזיר את היתרון לחיפאים (93). עדן בן בסט חתם את הניצחון סופית עם שער בדקה ה-120.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק