נעימי ופניני על כרטיסי חיש גד

מפעל הפיס משיק סדרת חישגד חדשה בכיכובם של כוכבי ליגת העל בכדורסל. הסדרה הופקה כחלק מהסכם החסות שנחתם בין מפעל הפיס למנהלת הליגה ;על כרטיסי הסדרה יככבו 12 השחקנים הגדולים של הליגה

יום רביעי 02 מרץ 2011
 מפעל הפיס משיק היום סדרת חישגד חדשה בכיכובם של כוכבי ליגת העל בכדורסל. הסדרה הופקה כחלק מהסכם החסות שנחתם בחודש אוקטובר 2010 בין מפעל הפיס למנהלת ליגת העל הכדורסל.

בסדרה  יככבו 12 השחקנים הגדולים של הליגה: דריק שארפ, ליאור אליהו, טל בורשטיין, מאיר טפירו, מורן רוט,יוגב אוחיון, גל מקל, שמוליק ברנר, דרור חג'ג' ,גיא פניני, יובל נעימי וכן עידו קוז'יקרו. מחיר הכרטיס החדש הנו  20 שקלים וניתן לזכות בו בפרסים כספיים של עד 200,000 שקלים.

כי ע"פ הסכם החסות,מפעל הפיס הנו המפרסם הראשי של ליגת העל בכדורסל "ליגת לוטו" ובתמורה מקבל פרסום נרחב על גבי חולצות שחקני הליגה,במסכי הטלוויזיה במשחקי ליגת לוטו, מסכי הלדים, העיתונות הכתובה, אתרי הספורט הפופולאריים השונים וכמובן ישנו מיתוג מלא באולמות המשחקים של ליגת לוטו, כולל על עיגול האמצע בכל האולמות.

 תוקף ההסכם שלוש שנים, בעלות של 10 מליון שקלים לשנה הראשונה. ההסכם קובע כי מפעל הפיס שומר לעצמו את הזכות לבחון בתום כל שנה את המשך התקשרותו בהסכם.  

ההסכם עם ליגת העל בכדורסל מאפשר למפעל הפיס לפנות לקהלי יעד חדשים, קהל אוהדי ספורט וכדורסל בפרט. 

הנוכחות של מפעל הפיס בעולם הספורט מהווה חלק בלתי נפרד ממהלך חיזוק התדמית מפעל הפיס כגוף שתומך הקהילה במסגרת הספורט ובנוסף מהווה פלטפורמה לקידום מוצרי הפיס השונים כדוגמת סדרת חישגד כדורסל ישראל שמופקת בימים אלו.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק